“Lokalna slovenská gastronómia tak ako by mala vyzerať”

Slovenská Koliba Jasná
Na pozícii č. 1 spomedzi 12 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 29. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Neskutočne,výborné pivo,výborné jedlo a odporúčame zákusok čokoládové mousse ...obsluha špičková,veľká pohoda,domaca atmosféra.Toto je ta NAŠA kuchyňa !

Poďakujte používateľovi Martin R.

Zrecenzované: 22. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo dobre, urcite sa oplati tam ist. Je to malicke - odporucam rezervaciu vopred. Nebolo co vytknut...jedine mozno obsluha mohla byt trochu energickejsia, ale to je skor vec vkusu.

Poďakujte používateľovi Dana J.
Zrecenzované: 21. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Slovensku kolubu odporucam kazdemu kto ma rad pohodu a vyborne jedlo.zazili sme to co sme ocakavali.skvelu rodinnu atmosferu.obsluha je velmi mila stale usmievava proste tak ako to ma bit.v kolibe plati stare nas zakaznik nas pan.proste skvele.jedlo to je gurmansky orgazmus nic lepsie sme nejedli.ako sa hovori nebičko v papulke.majitel skveli pohodovy clovek ktoreho zaujima zakaznik a hlavne spokojnost zakaznika.klobuk dole pred vsetkymi ktori tam pracuju vidno ze robia to co ich bavy.dakujeme za skveli gurmansky zazitok a viem ze sme tam neboli posledny krat.

Poďakujte používateľovi borokucmerka.
Zrecenzované: 19. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, maličký, ale zato veľmi útulný priestor s krbom uprostred. Veľmi chutné jedlo s primeranou (vyššou) cenovou reláciou vzhľadom na to, že sa nachádza uprostred najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku:). Odporúčam teľacie lýtko s hubovým rizotom a jelení guláš! :)))

Poďakujte používateľovi Patrik V.
Zrecenzované: 4. januára 2017

je to v podstate jedine miesto kde sa da v jasnej normalne podvecer/vecer najest bez toho aby ste museli ist autom. mily personal, chutne jedlo. Na moj vkus trocha stiesnene a prebachane. Ale celkovy dojem bol velmi dobry.

Poďakujte používateľovi Martin B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!