Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Gurmanske zažitky”

Slovenská Koliba Jasná
Na pozícii č. 1 spomedzi 12 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Európske, Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Romantické, Veľké skupiny, Špeciálne príležitosti, Deti, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Obed, Večera, Len hotovosť, Široká ponuka baru, Ponúka detské stoličky, Vonkajšie sedenie, Možnosť parkovania, Rezervácie, Sedenie, Podáva alkohol, Parkovanie na ulici, So sebou, Obsluha, Víno a pivo
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
1 recenzia
“Gurmanske zažitky”
Recenzované: 21. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Slovensku kolubu odporucam kazdemu kto ma rad pohodu a vyborne jedlo.zazili sme to co sme ocakavali.skvelu rodinnu atmosferu.obsluha je velmi mila stale usmievava proste tak ako to ma bit.v kolibe plati stare nas zakaznik nas pan.proste skvele.jedlo to je gurmansky orgazmus nic lepsie sme nejedli.ako sa hovori nebičko v papulke.majitel skveli pohodovy clovek ktoreho zaujima zakaznik a hlavne spokojnost zakaznika.klobuk dole pred vsetkymi ktori tam pracuju vidno ze robia to co ich bavy.dakujeme za skveli gurmansky zazitok a viem ze sme tam neboli posledny krat.

Navštívené v januári 2017

• Akékoľvek
Najskôr slovenčina
4 recenzie
4 recenzie reštaurácie
“Príjemná voľba nedaľeko zjazdovky;)”
Recenzované: 19. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, maličký, ale zato veľmi útulný priestor s krbom uprostred. Veľmi chutné jedlo s primeranou (vyššou) cenovou reláciou vzhľadom na to, že sa nachádza uprostred najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku:). Odporúčam teľacie lýtko s hubovým rizotom a jelení guláš! :)))

Navštívené v januári 2017
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Patrik V.
Slovakia
4 recenzie
3 recenzie reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“vecerna prechadzka”
Recenzované: 4. januára 2017

je to v podstate jedine miesto kde sa da v jasnej normalne podvecer/vecer najest bez toho aby ste museli ist autom. mily personal, chutne jedlo. Na moj vkus trocha stiesnene a prebachane. Ale celkovy dojem bol velmi dobry.

• Navštívené v januári 2017
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Martin B.
1 recenzia
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Ideš okolo, nakukni ...”
Recenzované: 29. októbra 2016

Túto kolibu poznáme už veľmi dlho. Zrejme za ten čas zmenila viacerých majiteľov. Prešla zjavne aj stavebnými úpravami, aby zariadenie držalo krok s dobou. Naposledy sme sa tam zastavili v júni 2016. Boli sme milo prekvapení. Atmosféra, prostredie, obsluha, všetko bolo fajn. Odporúčame navštíviť.

• Navštívené v júni 2016
Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi Robert K.
Bratislava, Slovensko
9 recenzií
4 recenzie reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Otocka”
Recenzované: 3. októbra 2016

Trepeme sa do jasnej s dietatom na obed, kvoli recenziam na tuto kolibu. Pozrieme sa na ich stranke na otvaracie hodiny, ktore zial nesedeli s realnym stavom, takze otocka :( Mozno preto maju zatvorene, lebo to tam prave vyzera ako jedno velke stavenisko.

Navštívené v septembri 2016
Poďakujte používateľovi miloshi.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Erik M, Manager v zariadení Slovenská Koliba Jasná., 6. októbra 2016
Mrzí nás že ste sa trepali či peši či autom nevieme odkiaľ. Otváracie hodiny sú zmené a pravidelne aktualizované. Takisto na Facebook-u ako aj na web stránke bol oznam. Za to stavenisko my nemôžeme ale zatvorené máme, lebo skončila letná sezóna =)
Prídite znova v zime a veríme že dostaneme lepšiu recenziu ;)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!