Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 11. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel Liptov potrebuje rekonštrukciu. Cítiť z neho ducha starého totalitného režimu. Izby však poskytnú istý komfort na oddych, každá izba je vybavená sprchou a wc. Stravovanie je na vyššej úrovni. Na raňajky si každý nájde svoje preferované jedlo, či sú to párky, zelenina alebo sladké pečivo. Hotel je v krásnom prostredí. Z jednej strany hotela poskytujú izby výhľad na Chopok, treba však rátať s vrtochmi počasia, ktoré môže tento výhľad zahaliť do oblačnosti alebo hmly. Hotel má veľké parkovisko. Hotel sa nachádza na samotnom vrchole resp. konci Demänovskej doliny.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi SteweeKosice.
Recenzované: 29. mája 2017

Netreba zabúdať, že tento hotel je len 2-hviezda, napriek tomu príjemne prekvapil. Izby už zažili aj lepšie časy avšak sú čisté a relatívne pohodlné. Musím však vyzdvihnúť raňajky, kde bol fantastický výber na tento hotelový level, taktiež personál bol mimoriadne príjemný a ústretový a ďalšie plus, ktorý tento hotel má je poloha. Ak hľadáte "low cost" ubytovanie tak určite odporúčam.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Lubs2002.
Recenzované: 23. júla 2016

Mali sme 4 lozkovu izbu s dvoma manželskými postelmi a jednou poschodovou posteľou... Na poschodovej spali moje deti.. Akonáhle sa otočil len jeden z nich strasne vrzgala... Druhú noc už menšia nespala hore ale s nami na manzelskej lebo sme si všimli že posteľ je nakrivo priskrutkovana a báli sme sa.. Syn sa doteraz sťažuje na bolesti chrbta

Dátum pobytu: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi anonymny.
Recenzované: 13. júna 2016

Super služby, personál úplne úžasní ľudia, ktorí s úsmevom riešia všetky problémy.
Strava nemala chybu, raňajky švédske stoly, všetky jedlá boli veľmi chutné.
Boli sme s deťmi, personál bol veľmi tolerantný, deti mali možnosť využívať všetky atrakcie, hry, priestor. Naozaj naj. ... spokojnosť. Jediné čo bolo možno na škodu, bolo okolie, ktoré je teraz vo výstavbe.

Dátum pobytu: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi anuska560.
Recenzované: 19. novembra 2015

aj ked som sa po precitani recenzii bala,bola som velmi prekvapena,ake bolo vsetko perfektne.Izby sice skromne zariadene,ale ciste a postele,na com nam najviac zalezi(nie je nad dobry spanok)boli perfektne.Strava pestra,vyborna,personal ochotní a ta priroda...no uzas.Budeme dlho spominat...dakujeme

Dátum pobytu: september 2015
2  Poďakujte používateľovi kvecre.