“Neskorsi obed”
Recenzia Koliba Bystrina

Koliba Bystrina
Na pozícii č. 3 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Opis: Our restaurant koliba (chalet) Bystrina is a part of hotel Poľovník***, hotel Bystrina*** and camping Bystrina area that is located at the in beautiful mountain surroundings at the beginning of Low Tatras National park, in tourist centre of Demänovská valley. In our restaurant you may enjoy the atmosphere of typical Slovak shed. During the summer season there is a summer terrace and children playground at guests’ disposal. You may relish baked pork knee with bone or baked pork ribs, grilled chicken and other meals prepared on fire, or you may choose from our Slovak kitchen menu. If you prefer poultry and fish meals you are on the right place. We will be pleased to prepare these meals for you. During September – December we organize Goose feast. In the menu there are goose soup, roasted goose, goose liver, home made “lokše“ and other delicacies. In case you are interested we may arrange gypsy or folk music. Our helpful and willing personnel will be pleased to attend your needs during your family parties, birthday celebrations, company trainings and sittings or even weddings. Please accept our kind invitation to our restaurant.

Vcelku spokojnost, obsluha mila. Porcie by mohli byt aj vascie. Prostredie folklor všade okolo. Parkovanie v pphode

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi RomanJ470.

Zrecenzované: 29. júna 2019

Zakladne chyby v obsluhe len dotvorili podpriemerne jedlo. Polievka v miske podavana na totalne pooblievanom a spinavom tanieriku. Bryndzove halusky, ktore sa mali volat smotanove, zvetrane pivo, nadstavovany vyvar, domaca zabijacka z Tesca...

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi Danko B.
Zrecenzované: 6. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Ak máte radi slovenskú gastronómiu a vlastný žalúdok, tak sa oblúkom vyhnite tejto "kolibe", kde za 2 dcl polievky pýtajú nekresťanských 3,80 €, čo je suma, za ktorú človek má menu v okresnom meste. Dali sme si tradičné slovenské jedlá, ako napr.: strapačky, pirohy, šúľance. Ak sa mám vyjadriť k porciám, tak by sa z toho nenajedol ani írsky trpaslík s bypassom žalúdka. Že jedlo bolo rozvarené, ako špagety na intráku po 6 pivách, to je bezpredmetné. Chuť ani nejdem spomínať, pretože namiesto slaniny som dostal nejakú zvláštnu drť niečoho tmavého a postrádal som aj bryndzu, keďže som si dal bryndzové pirohy. Ale úplná čerešnička na torte bol moment platenia, keď sme hľadali 10 minút nejaký pult alebo niečo, kde by mohla byť kasa, nakoniec nás čašník zaviedol pomaly do kuchyne, že som mal pocit, že prvý kuchár čo pôjde okolo mňa mi strčí do ruky terimu a naberačku a bude odo mňa chcieť naberať polievky, ktoré ešte raz to spomeniem, stoja 3,80 €. Celkový dojem je taký, že toto je typický príklad slovenského podnikania, kedy za málo muziky chce majiteľ veľa peňazí.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Strilac.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Bystrina, Manažér v zariadení Koliba Bystrina.Zodpovedané: 8. apríla 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie aj dojmy. Mrzí nás, že ste neboli spokojní, ale ako sme písali už predtým. Ak niekde nie som spokojný s jedlom, vrátim ho hneď alebo to pripomienkujem čašníkovi. To jedlo by sa vám buď vymenilo alebo odrátalo z účtu. Náš pán čašník si Vás pamätá, pojedli ste všetko, čo ste si objednali - ak mi nechutí tak nejem :) Ani na veľký hlad sa tu už nevyhovoríte. Pri platení Vám pán čašník povedal, že Vám donesie účet k stolu - máme prenosný terminál a Vy sami ste sa za ním vybrali a vošli až do baru, ktorý je prepojený s kuchyňou. kde je mimochodom vstup nezamestnaným zakázaný. My nie sme žiadny bar, kde máte pult na platenie ale reštaurácia - koliba, kde hostí objednávame a účtujeme pri stole - čašník k Vám vždy príde.

Zrecenzované: 27. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Perfektná poctivá kuchyňa, veľmi milý a ústretový personál, príjemné prostredie. Pre nás top reštaurácia počas nášho pobytu

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi desankama.
Zrecenzované: 17. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu po ceste zo svahu na obed a bolo to tak vyborne, ze sme sem museli prist na obed aj na dalsi den s celou rodinou. Mali sme vybornu kapustnicu, fantasticke bryndzove halusky a pirohy a syn mal sladke tvarohove pirohy, ktore boli vynikajuce. Cokolvek si vyberiete, nebudete lutovat. Ocenil by som asi ako jednu z najlesich restaruacii na Slovensku kuchynu v Liptovskom Mikulasi a okoli...

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi luboss436.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Bystrina, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Bystrina? Podeľte sa o svoje zážitky!