Recenzované: 1. augusta 2020

Práve sme sa vrátili z úžasnej dovolenky z Demänovskej doliny na ktorej malo podiel práve aj ubytovanie v apartmánoch Apartmány a štúdiá Miroslav. Nachádza sa v prekrásnom prostredí vedľa potôčiku kde sa dá aj opekať alebo aj len relaxovať. Boli sme ubytovaní v apartmáne Superior, ktorý je veľmi priestranný a boli sme s ním nadmieru spokojní. Veľká vďaka patrí pánovi Miroslavovi a jeho manželke za ústretovosť a pomoc v núdzi.

Dátum pobytu: júl 2020
Poďakujte používateľovi GabrielKoto.
Recenzované: 6. augusta 2019

Kto hľadá pekný apartmán, priestor pre šantenie detí, večernú romantiku pri ohni, grile a potôčiku, kombináciu luxusného a čistého ubytovania, oživenie spomienok na nočné posedenia pri ohni pod hviezdami, tak toto je to pravé. Ďakujeme!

Poďakujte používateľovi Grizzly283.
Recenzované: 22. júla 2019

S ubytovaním, prostredím a prístupom majiteľa - pána Miroslava sme boli nadmieru spokojní. Ak by som to mala zhrnúť do jednej vety, bolo by to asi: absolútne nie je čo vytknúť :)
Všetko super čisté, funkčné, upravené.. okamžite sme sa cítili veľmi príjemne. Záhrada veľká a krásna, s posedením pri potôčiku, vonku celkovo veľa miest na sedenie, grilovanie, opekanie... Už sme čo-to pochodili a takéto ubytovanie sa len tak nevidí. Za nás veľká spokojnosť a verím, že sem opäť zavítame.

Poďakujte používateľovi denisahrubes.
Recenzované: 27. marca 2018

Hľadali sme jednoduché ale kvalitné ubytovanie na 4-dňový pobyt. Podľa recenzií na webe sme sa rozhodli pre toto ubytovanie a nesklamalo. Okamžitá mailová reakcia majiteľa, pri príchode podrobná inštruktáž o ubytovaní a okolí. V štúdiu bolo všetko funkčné, čo nebýva pravidlom v týchto typoch ubytovania. Čistota ako doma, majiteľ napr. denne vysýpal smeti...Výborná poloha a dostupnosť k lyžiarskemu stredisku za neporovnateľne prijateľnejšiu cenu ako priamo v stredisku. Doporučujem

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Igor R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manažér v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 28. marca 2018

Ďakujeme pekne pán Rybár. :-)

S pozdravom
Matej

Recenzované: 8. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné služby, príjemný a ústretový majiteľ. Krásne a dobre vybavené okolie. Určite sa vrátime aj v lete. Záhrada v okolí musí byť super. Ubytovanie je na dobrom mieste a máte kúsok v podstate všade.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manažér v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 22. februára 2018

Ďakujeme pán Richard. Dovidenia v lete. :-)