Demänovská Dolina
Recenzované: 22. júla 2019

S ubytovaním, prostredím a prístupom majiteľa - pána Miroslava sme boli nadmieru spokojní. Ak by som to mala zhrnúť do jednej vety, bolo by to asi: absolútne nie je čo vytknúť :)
Všetko super čisté, funkčné, upravené.. okamžite sme sa cítili veľmi príjemne. Záhrada veľká a krásna, s posedením pri potôčiku, vonku celkovo veľa miest na sedenie, grilovanie, opekanie... Už sme čo-to pochodili a takéto ubytovanie sa len tak nevidí. Za nás veľká spokojnosť a verím, že sem opäť zavítame.

Poďakujte používateľovi denisahrubes.
Recenzované: 27. marca 2018

Hľadali sme jednoduché ale kvalitné ubytovanie na 4-dňový pobyt. Podľa recenzií na webe sme sa rozhodli pre toto ubytovanie a nesklamalo. Okamžitá mailová reakcia majiteľa, pri príchode podrobná inštruktáž o ubytovaní a okolí. V štúdiu bolo všetko funkčné, čo nebýva pravidlom v týchto typoch ubytovania. Čistota ako doma, majiteľ napr. denne vysýpal smeti...Výborná poloha a dostupnosť k lyžiarskemu stredisku za neporovnateľne prijateľnejšiu cenu ako priamo v stredisku. Doporučujem

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi IgorRybar.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manažér v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 28. marca 2018

Ďakujeme pekne pán Rybár. :-)

S pozdravom
Matej

Recenzované: 8. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné služby, príjemný a ústretový majiteľ. Krásne a dobre vybavené okolie. Určite sa vrátime aj v lete. Záhrada v okolí musí byť super. Ubytovanie je na dobrom mieste a máte kúsok v podstate všade.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manažér v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 22. februára 2018

Ďakujeme pán Richard. Dovidenia v lete. :-)

Recenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu 4 dni - izba veľmi pekná, všade poriadok, majiteľ veľmi príjemný a ústretový. Pekne prostredie, domaci sa snažia vyhovieť vo všetkom radi sa sem vrátime.. aj pre nášho dvojročného syna bolo všetko fajn keďže ubytovanie má vonku aj detské ihrisko, trampolínu atd.;)

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi tomasss123.

Ďakujeme. :-)

Recenzované: 3. septembra 2017

Opätovne sme sa vrátili na miesto, kde nám bolo a je s rodinou krásne. Ubytovanie výborné, prostredie nádherné, ubytovateľ príjemný. Opätovne sme prežili množstvo nezabudnuteľných zážitkov aj s naším najmenším skoro 4 mesačným synčekom. Škoda len, že ten týždeň zbehol, ako voda v potoku. Vrelo odporúčam všetkým ktorí váhajú. Pre rodiny s deťmi ako stvorené. Je to malý raj na zemi. Radi sa sem opäť vrátime. Pán Vyšný ďakujeme. Rodina Petrovská

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Rastislav74.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MiroslavVysny, Majiteľ v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 12. októbra 2017

Ďakujeme pekne, sme radi, že sa Vám páčilo. :-)