Demänovská Dolina
Recenzované: 8. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné služby, príjemný a ústretový majiteľ. Krásne a dobre vybavené okolie. Určite sa vrátime aj v lete. Záhrada v okolí musí byť super. Ubytovanie je na dobrom mieste a máte kúsok v podstate všade.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manažér v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 22. februára 2018

Ďakujeme pán Richard. Dovidenia v lete. :-)

Recenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Strávili sme tu 4 dni - izba veľmi pekná, všade poriadok, majiteľ veľmi príjemný a ústretový. Pekne prostredie, domaci sa snažia vyhovieť vo všetkom radi sa sem vrátime.. aj pre nášho dvojročného syna bolo všetko fajn keďže ubytovanie má vonku aj detské ihrisko, trampolínu atd.;)

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi tomasss123.

Ďakujeme. :-)

Recenzované: 3. septembra 2017

Opätovne sme sa vrátili na miesto, kde nám bolo a je s rodinou krásne. Ubytovanie výborné, prostredie nádherné, ubytovateľ príjemný. Opätovne sme prežili množstvo nezabudnuteľných zážitkov aj s naším najmenším skoro 4 mesačným synčekom. Škoda len, že ten týždeň zbehol, ako voda v potoku. Vrelo odporúčam všetkým ktorí váhajú. Pre rodiny s deťmi ako stvorené. Je to malý raj na zemi. Radi sa sem opäť vrátime. Pán Vyšný ďakujeme. Rodina Petrovská

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Rastislav74.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MiroslavVysny, Majiteľ v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 12. októbra 2017

Ďakujeme pekne, sme radi, že sa Vám páčilo. :-)

Recenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele, stylove, prakticke a ciste ubytovanie. Vhodne aj pre rodiny s detmi a pre tych, ktory radi griluju a opekaju. Pred objektom je velka travnata plocha s detskym ihriskom, tranpolinou, oddychovymi zonami, ... Za objektom 3 altanky, 4 ohniska, 3 grily s kompletnym vybavenim a posedenim a to vsetko v kontakte potoka Demanovka. Na to vsetko dohliada velky vyrezavany medved .
Boli sme nadmieru spokojny a jednoznacne odporucame

Dátum pobytu: september 2017
1  Poďakujte používateľovi StanislavJ42.

Ďakujeme pekne pán Stanislav. :-)

Recenzované: 23. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Priestranny, prakticky zariadeny a neuveritelne cisty apartman s vyhladom na krasne udrziavanu travnatu plochu, kde sa dosyta mohli vysantit nase dvojrocne dvojicky. Ubytovanie vrelo odporucam rodinam s malymi detmi- k dipozicii je smyklavka, hojdacka, pieskovisko aj trampolina. Velmi sa nam tiez pacila bezprostredna blizkost potoku Demanovka, kde sa da posediet, opekat si, grilovat- na vsetko ma pan domaci potrebne vybavenie, ktore je k dispozicii hostom.

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi IvanaKulli.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej_Vysny, Manager v zariadení Apartmany a Studia Miroslav.Zodpovedané: 13. augusta 2017

Ďakujeme pekne pani Ivana. :-)

S pozdravom
Matej Vyšný