Recenzované: 7. marca 2018

V Hoteli Rotunda sme boli ubytovaní 1 noc a práve sme mali to šťastie, že všetko vyšlo dokonale. Trafili dátum, kedy sme tam boli jediní hostia, Čiže po 16 hod. keď odišli lyžiari sme mali Rotundu iba pre seba. Zostali tam totiž už iba kuchár a čašník (ktorí asi neboli veľmi nadšení, že tam musia byť kvôli dvom šialencom :-)), ale ktorí nám pripravili skvelú večeru i raňajky a dokonale sa o nás postarali.

Predstavte si večeru v nadmorskej výške 2004 m. n. m. v treskúcej zime -26 stupňov a neuveriteľnej fujavici, kedy viditeľnosť dosahovala cca 10 metrov. Vy si sedíte v reštaurácii za obrovskými presklenými oknami, v "krbíku" praská ohník, a na stôl Vám nosia fantastické jedlá. A vlastne čo si len zažiadate. Čašník fantasticky vyškolený, príjemný, úslužný, mali sme z neho naozaj pocit, že by nám priniesol čokoľvek na čo by sme si spomenuli. Jedlo - skvelé.

Za oknom izby do polovice balkónového okna snehu. A ráno prekrásne slnečné počasie ako na objednávku. Čerstvo upravená zjazdovka, neuveriteľný výhľad na tatranské končiare. Jednoducho zážitok na ďalšie 2 životy. Nechcela som odtiaľ odísť...

Hotel sa profiluje ako 4*kový. Samozrejme, rátajte s tým, že ste vo výške akej ste. Izby sú tu, ak sa nemýlim, iba 4 a zase nie sú extra veľké, najmä ak chcete ísť s deťmi. Ale pre pár fajn. podotýkam, ide o exkluzivitu miesta/lokality, nie o to, že ste v 80m apartmáne!!! Kúpeľňa - pekný dizajn.

Ak ste tu v zime ako my, rátajte s neuveriteľným "provozom", premelie sa tu obrovské množstvo lyžiarov a snowboardistov v lyžiarkach, ktoré pomerne výrazne počuť nad hlavou ak ste práve na izbe. Nám to neprekážalo a navyše, do 16 hod., kým odíde posledná lanovka, je to úplne v pohode.

Menu si objednávate vopred. Dostanete z recepcie mail cca 2 týždne pred pobytom a vyberiete si z niekoľkých variant. V ponuke je aj vegetariánske menu.
Mailom dostanete aj podrobné info o najlepšom čase príchodu, parkovaní, naozaj veľmi podrobný manuál všetkého, nemôže Vás nič prekvapiť.

Jediná vec,ktorá bola trochu nepríjemná, no po tom dokonalom zážitku je absolútne odpustená - objednávku sme robili cez booking a tiež platbu, no v hoteli si zabudli stiahnuť info o karte a tak si nemali prístup k peniazom. Tým pádom sme my akoby nemali uhradený pobyt. So situáciou nás oboznámili pár dní pred príchodom a ospravedlnili sa nám s tým, že údaje o karte máme doplniť do word súboru a poslať mailom, čo som teda odmietla a z hľadiska bezpečnosti mi to pripadalo byť neprijateľné... Nakoniec sme všetko vyriešili cez telefón.

Resumé: Dokonalý zážitok na celý život

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi katkahudecov.
Recenzované: 28. januára 2016

Strávili sme dva dni v hoteli Rotunda, boli sme veľmi spokojní. Izby útulné s krásnym výhľadom na panorámu Tatier. Personál bol milí a ústretoví , vynikajúca strava. Pobyt splnil naše očakávania. Ďakujeme!

Dátum pobytu: január 2016
2  Poďakujte používateľovi KUKO1211.
Recenzované: 19. januára 2016

Naša cesta sa začala zaparkovaním auta v hoteli Grand, pokračovali sme na infocentrum Biela Púť, kde sme si zakúpili lístok na vývoz a zvoz lanovkami do hotelu Rotunda. Po príchode na miesto nás pred dverami čakal pracovník, ktorý nás uvítal a pustil na recepciu. O chvíľu prišiel recepčný, ktorý nás rovnako uvítal, vybavil všetky formality, ukázal nám izbu a dal nám na výber jedálny lístok na večerné menu. Po ubytovaní sme sa nevedeli vynadívať na výhľad z izby, ktorý je na nezaplatenie. Pri večeri sme boli ohromený že sme boli sami v celom objekte a dodalo to šmrnc jedinečnosti nakoľko sme tam boli iba my, čašník a kuchár, ktorí tu boli pre nás po celý večer. Výhľad z reštaurácie bol ešte krajší nakoľko bolo vidieť na všetky svetové strany a počasie rovnako vyšlo. Chceme týmto poďakovať celému personálu za ich prístup a ochotu splniť všetko čo nám videli na očiach. Určite sa ešte vrátime :)

Súhrn:
Izba - 5/5
Reštaurácia - 5/5
Hotel - 5/5
Personál - 5/5
Prostredie - 10000/5 :)

Dátum pobytu: január 2016
1  Poďakujte používateľovi Ľubomír M.
Recenzované: 27. decembra 2014

Pozorovať v noci hviezdy v nadmorskej výške 2004 m.n.m je nezabudnuteľný zážitok. Nakoľko má hotel iba 5 izieb, môžete si užiť pocit súkromia. K tomu výborná kuchyňa, krásna izba, milý a ochotný personál.

Dátum pobytu: december 2014
1  Poďakujte používateľovi JozefTab.
Recenzované: 6. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2018