Recenzované: 19. januára 2016

Naša cesta sa začala zaparkovaním auta v hoteli Grand, pokračovali sme na infocentrum Biela Púť, kde sme si zakúpili lístok na vývoz a zvoz lanovkami do hotelu Rotunda. Po príchode na miesto nás pred dverami čakal pracovník, ktorý nás uvítal a pustil na recepciu. O chvíľu prišiel recepčný, ktorý nás rovnako uvítal, vybavil všetky formality, ukázal nám izbu a dal nám na výber jedálny lístok na večerné menu. Po ubytovaní sme sa nevedeli vynadívať na výhľad z izby, ktorý je na nezaplatenie. Pri večeri sme boli ohromený že sme boli sami v celom objekte a dodalo to šmrnc jedinečnosti nakoľko sme tam boli iba my, čašník a kuchár, ktorí tu boli pre nás po celý večer. Výhľad z reštaurácie bol ešte krajší nakoľko bolo vidieť na všetky svetové strany a počasie rovnako vyšlo. Chceme týmto poďakovať celému personálu za ich prístup a ochotu splniť všetko čo nám videli na očiach. Určite sa ešte vrátime :)

Súhrn:
Izba - 5/5
Reštaurácia - 5/5
Hotel - 5/5
Personál - 5/5
Prostredie - 10000/5 :)

Dátum pobytu: január 2016
1  Poďakujte používateľovi Ľubomír M.
Recenzované: 27. decembra 2014

Pozorovať v noci hviezdy v nadmorskej výške 2004 m.n.m je nezabudnuteľný zážitok. Nakoľko má hotel iba 5 izieb, môžete si užiť pocit súkromia. K tomu výborná kuchyňa, krásna izba, milý a ochotný personál.

Dátum pobytu: december 2014
1  Poďakujte používateľovi JozefTab.
Recenzované: 6. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2018