Wellness Hotel Chopok(Demänovská Dolina)
163 USD
158 USD
Hotels.com
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Tri Studničky(Demänovská Dolina)
129 USD
123 USD
Hotels.com
Upozornenie na zľavy! 28 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 28 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (171 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Hotel Fis Jasna(Demänovská Dolina)
166 USD
Booking.com
  • Bezplatné parkovanie
Apartmany a Studia Miroslav(Demänovská Dolina)
  • Bezplatný internet
Hotel Grand(Demänovská Dolina)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Mikulasska Chata(Demänovská Dolina)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA SNP(Demänovská Dolina)
Booking.com
  • Reštaurácia
Apartmany Chopok(Demänovská Dolina)
Zrecenzované: 17. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Do hotela sme prisli na kratku dovolenku s rodinou.Zajednali sme si 2 izby-izba standardna a izba s balkonom.Pri ubytovani nam recepcna najskor oznamila ze miesto balkonovej mame dve klasicke izby a este k tomu nas delili 3 poschodia od seba.Este vacsi gol bol ked boli postele samostatne a vraj na hoteli nebol nikto kompetentny na presun nabytku.Po spojeni posteli samozrejme velka medzera medzi nimi.Kompenzacia z ich strany bola ranajky pre vsetkych zadarmo,ale samozrejme za tu drahsiu izbu sme tak ci tak platili aj ked sme v nej neboli ubytovani,cize kompenzia v hodnote 8 eur-dakujeme velmi pekne.
Recepcna nam pomoct nevedela pretoze taktiez nebola kompetentna a pracovala v hoteli iba 2 mesiace.
A na zaver by som skomentovala wellnes hotel repiska so vsetkymi wellnes atrakciami mimo prevadzky tak sme si vychutnali jedine bazen.
Velmi sme sklamany z hotela,aj ked tam clovek len prespava,pristup k zakaznikom by mal vyzerat trosku inac.

Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Iguš Š.
Zrecenzované: 1. februára 2017

ocením hlavne veľmi príjemný a ochotný personál (recepcia, jedáleň ale aj údržbár, ktorý mi pomohol so zapadnutým autom), príjemný wellnes a okolitú prírodu. Krásne strávený predĺžený víkend. Vrátime sa sem ešte tento rok (asi na jeseň)

• Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Starohutsky.
Zrecenzované: 6. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Nezasluzia si 3 *,zima v celom hotely, maly wellnes, museli sme si pozicat ohrievac ,aby sme vydrzali do rana, uteraky ,ktore sme mali na izbe sme mali pouzivat vo wellnese, kupelka plesniva ,nechutne gumene zavesy lebo dvierka uz vymontovali.stary komunisticky objekt kde sa hrabu na 3*.Hned na druhy den rano sme sa stahovali do ineho hotela,ktory mal 4* v porovnani s Repiskou by to bolo 10 . Ak by sme to neurobili uz v zivote by ma do Jasnej nikto nedostal.

Termín ubytovania: január 2017
2  Poďakujte používateľovi monika s.
Zrecenzované: 1. novembra 2016

Práve sme sa vrátili z "víkendu" vo Wellnes hotel Repiská. Boli sme si s manželom odpočinúť na 2 noci a musím skonštatovať, že to bolo málo. Služby sú tu vynikajúce, od recepcie, cez ubytovanie, wellnes a strava všetko bolo perfektné. Radi sa sem určite vrátime.

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi cheyerre.
Zrecenzované: 7. septembra 2016

Príjemnný hotel v krásnej prírode, super vírivky, pestré raňajky, milý a ochotný personál. Blízko obe Demänovské jaskyne i možnosti turistiky na štíty Nízkych Tatier. V zime možnosť super lyžovačky, množstvo lanoviek, vlekov a zjazdoviek. Nie veľmi dobrý stav prístupovej cesty.

• Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Eva442.