“Ludova restauracia v Jasnej”

Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Družba
Na pozícii č. 4 spomedzi 22 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Zrecenzované: 19. marca 2018

siroky vyber jedal, domace speciality, rychla priprava, mili personal, ceny tr vyssie, ale zodpovedaju kvalite a mnoztsu na tanieri

Poďakujte používateľovi P4240CYmonikak.

Zrecenzované: 11. marca 2018

Obedy sme väšinou riešili v tejto reštaurácii, veľmi dobre varia, porcie sú veľké a chutné. Len odporúčam.

Poďakujte používateľovi KatkaK122.
Zrecenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som v tomto hot. uz 3 krat ale teraz co sa jedla tyka katastrofa sklamanie ci uz hore v hlavnej jedalni alebo dole v ludovej. Ostane fajin.

1  Poďakujte používateľovi RichardT4473.
Zrecenzované: 28. decembra 2017

Pri pobyte na hoteli Druzba alebo okoli urcite najlepsia restauracia. Vdaka obrovskej kapacite sa vzdy da sadnut, obsluha mila a rychla, jedla vcetne dezertov fantasticke. Tento rok novo pristavana cast s panoramatickym vyhladom na svah.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi martinbucek.
Zrecenzované: 21. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

cele zle.. v hoteli sme boli ubytovani pred par rokmi a restauracia bola top.. preto sme sa rozhodli ju navstivit opat.. ale to sa neda porovnat.. cele zle.. pani casnicka sa tvarila ze ju obtazujeme a vrchol vsetkeho bolo ked priniesla palacinky.. to boli studene tvrde dva plechy.. hotel so 4* by sa mal prezentovat aj gastronomiou hodnou tychto hviezd so vsetkym co ktomu patri.. velke sklamanie! tuto restauraciu sme vyskrtli z portfolia navstevnosti

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi MiroslavaM125.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Družba, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Ludova Restauracia at Ski & Wellness Residence Družba? Podeľte sa o svoje zážitky!