“Jednoducho výborne”

Na pozícii č. 2 spomedzi 22 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Výborný čašník, ktorý podáva výkon za troch,porcie jedla uspokoja každého jedaka a sú výborne dochutene, zatiaľ najlepšia domáca tatárska omáčka akú som jedol..krásne prostredie.odporucam zastaviť sa.

Poďakujte používateľovi Mirofajnsmeker.

Krasne prostredie pre pary alebo rodiny s detmi. Miesto na hranie, zvieratka. Obsluha velmi dobra - perfektny casnik, ktory je nevtieravy a rad dopraje vyborne jedlo a aj litrove pivko :))). Za mna vyborny steak, inak vsetko co sme jedli bolo velmi chutne.

Poďakujte používateľovi viliamo2015.
Zrecenzované: 11. septembra 2019

Skvelá reštaurácia, kde každé jedlo bolo famózne, ochotní a rýchli čašníci a hlavne super atmosféra celého podniku a ako bonus kino na terase. Určite sem zavítame aj pri ďalšej našej návšteve Pavčinej Lehoty

Poďakujte používateľovi Dadulana.
Zrecenzované: 6. septembra 2019

Boli sme sa tu najesť s našou 2r dcérou, objednali sme si šúlance so strúhankou a cukrom. Doniesli nám orechové šúlance. Vysvetlili sme personálu, že dcéra má na orechy alergiu takže poprosím o nové šúlance tak ako sme si objednali. Doniesli a po 5minutách jedenia vyskočili dcére okolo úst červené vyrážky atď. Pýtali sme sa ako nám to nachystali a že kuchárka šúlance prepláchla vodou a dala tam strúhanku..... toto sa proste nesmie stať!!!

Poďakujte používateľovi NorthStar650813.
Zrecenzované: 2. septembra 2019

Pečené bravčové koleno aké sme s priateľmi už dávno nejedli, chválime.
Skvelá atmosféra liptovského interiéru ktorá je ojedinelá, Príjemné posedenie pri potôčiku. Vynikajúca obsluha Maťo a Maťo (ďakujeme), primerané ceny ku kvalite jedla s domácim pivkom ifka, jednoznačne sa ešte vrátime.
Odporúčam

Poďakujte používateľovi Rado3936.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RichardT4422, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 4. septembra 2019

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!