“Motáci”

Na pozícii č. 2 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Boli sme sa tu najesť s našou 2r dcérou, objednali sme si šúlance so strúhankou a cukrom. Doniesli nám orechové šúlance. Vysvetlili sme personálu, že dcéra má na orechy alergiu takže poprosím o nové šúlance tak ako sme si objednali. Doniesli a po 5minutách jedenia vyskočili dcére okolo úst červené vyrážky atď. Pýtali sme sa ako nám to nachystali a že kuchárka šúlance prepláchla vodou a dala tam strúhanku..... toto sa proste nesmie stať!!!

Poďakujte používateľovi NorthStar650813.

Pečené bravčové koleno aké sme s priateľmi už dávno nejedli, chválime.
Skvelá atmosféra liptovského interiéru ktorá je ojedinelá, Príjemné posedenie pri potôčiku. Vynikajúca obsluha Maťo a Maťo (ďakujeme), primerané ceny ku kvalite jedla s domácim pivkom ifka, jednoznačne sa ešte vrátime.
Odporúčam

Poďakujte používateľovi Rado3936.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RichardT4422, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu.

Chodime sem pravidelne s rodinou, vzdy sa tu najlepsie najeme, a koliba je super aj pre dospelych vecer ziva hudba zabava a kvalitne jedlo

Poďakujte používateľovi lozanopub.

Ďakujeme za vašu vernosť a recenziu...

Boli sme v tejto kolibe už viac krát a vždy sme boli spokojný s jedlom aj s personálom. Čo sa dosť zmenilo našou poslednou návštevou. Prišli sme, usadili sa čašník nám povedal, že nám vedieť spraviť len bryndzovú polievku, pretože kuchár je ešte len na ceste. Podotýkam, že bola sobota cca 13:00 (čas obeda).

Dátum návštevy: september 2018
2  Poďakujte používateľovi mirkaborkova.

Mrzí nás vaša skúsenosť, nevieme ju bohužiaľ zaradiť, o akú konkrétnu situáciu išlo. Kedže, ale všetko robíme rovnako tak predpokladáme, že išlo o nejakú krízovú situáciu, aj ke\'d si nikto z nás nepamätá, že by túto sezónu chýbal kuchár. Mohlo sa však stať. Mrzí nás to o to viac, že ste boli viackrát a stačilo jedno zaváhanie a odsúdili ste nás na podpriemernú reštauráciu :-), snáď budet mať viac štastia s ďalším výberom.

Reštaurácia tri studničky bola pre mna a moju rodinu velkym zážitkom. Počas celého večera bolo o nás špičkovo postarané vdaka nášmu čašníkovi Martinovi. Jeho servis Bol nadštandartny, vedel nam velmi dobre poradit, bol starostlivy a hlavne mal vedomost o restauracii, jedalnom listku, a o okoli. A to sa na slovensku len tak nevida. Bolo vidno že práca ho naozaj baví. Čo sa jedla tyka bolo vyborne ja žijem v anglicku a s partnerom ktory nieje slovák, sme prišli len na pár dní. Ale oblizovali sme sa až za ušami. Reštaurácia tri studničky mi pripomenula chut domova. Takmer všetci z nás, ktory sme sedeli pri stole v ten večer máme skúsenosti v gastronómií. Sme ozaj kriticky. Ale túto reštauraciu vrelo odporúčame. Jedlo, obsluha a prostredie stojí rozhodne za vyskúšanie!

1  Poďakujte používateľovi Dzerona.

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. Je to veľká motivácia pokračovať v snahe podávať čo najlepší servis. Martin pozdravuje a veríme, že sa zastavíte pri najbližšej návšteve Slovenska.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!