“Vyborna vecera”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dali sme si halusky a ciernohorsky rezen. Bolo to výborné. Dokonca dali 2 rezne. Co sme nezjedli, ochotne nam zabalili.

Poďakujte používateľovi mmvdt2017.

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Vyborna kuchyna mal som jedny z najlepsich bryndzovych halusiek ktore som v restauraciach jedol. Prijemne pristredie.

Poďakujte používateľovi JohnyNM.

Úžasné jedlo, perfektný personál a krásne prostredie. Čašníci Janka a Maťko sú Top. Vrelo odporúčam všetkým

Poďakujte používateľovi Torokova.

Koliba je stylova, situovana v prijemnom prostredi.
Jedlo bolo velmi chutne a kladne hodnotim najma pristup mileho personalu.
Urcite sa sem este v buducnosti vratime.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Evina89.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RichardT4422, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Ďakujeme za pekne hodnotenie, personalu odkážem vašu pochvalu. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Veľmi príjemný zamestnanci, prostredie koliby je krásne, jedlo prišlo veľmi pekne naservírované a prišlo veľmi rýchlo,vyprážaný syr a domáca tatarská boli vynikajúce

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Lenka M.

Ďakujeme za recenziu a zvlášť nás potešila informácia o rýchlostí, ktorá je u nás opakujúci sa problém ;-)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!