“Otrasná obsluha”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 3. septembra 2018

Tomuto podniku som napísala oprávnenú negatívnu recenziu na facebook. Následne mi začala útočne vypisovať ich čašníčka a urážať ma, moje dieťa. Pritom sa ani nejednalo o čašníčku, ktorá nás obsluhovala v daný deň. Tá si ani nič nevšimla. Smiešne je, že opakovane sme od inej čašníčky počuli, ako žiada hostí, nech napíšu pozitívnu recenziu, lebo každý sa len sťažuje. Škoda, dobrý koncept a dobrá kuchyňa, ale prístup takpovediac "na Slováka".

Poďakujte používateľovi ogonscakova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard T, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 4. septembra 2018

Pani naša čašníčka Vám nepísala, na Facebooku ste sa dohadovali s cudzím človekom. Je fajn, ale že vytrvávate v boji :-).

Zrecenzované: 26. augusta 2018

Navštívili sme danu reštauraciu tento piatok obsluha bola pomala na jedlo sme čakali viac ako 45 min pri pripomienke sa nam bolo povedane že pripravuju jedla z čerstvých surovin boli sme tam však jeden stol a objednane sme sme mali aj porcie hranoliek a aj na tie sme museli čakať jedno jedlo sme aj odmietli pretože pirohy po1,5 hod od objednavky sa ešte nedostali ani do hrnca. Celkove zhrnutie jedlo 1 hod a obsluha a kuchyňa príšerne pomala ceny neskutočne mala som pocit že sme obedovali v Paríži predražene.

Poďakujte používateľovi brona393.
Zrecenzované: 10. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Ceny ako na kilimandžáre otras kava hnus a čapujú zrejme kofotinu jedlo sme radšej ani neobjednávali nikdy viac

Poďakujte používateľovi sklusr.
Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Po 15 min.prisiel čašník objednali sme si pitie a chceli sme jesť. Jedálny lístok sme si zobrali sami , po objednávke sme čakali asi 45 min. doniesli jedlo bez príboru,ten sme si boli zobrať sami. Zaujímavé,že účet sme mali počas 1 min.

Poďakujte používateľovi brestovan.
Zrecenzované: 7. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Neskutocne dlhe cakanie aj ked je restauracia poloprazdna,obsluhuju dvaja tinedzeri ktori zato to zrejme nemozu ale majitel by sa mal zamysliet jedlo ok ale cena prehnana, prostredie prijemne ale co z toho...

1  Poďakujte používateľovi MarekL819.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!