“Kapustnica”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 29. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Opäť spokojnosť nadovšetko s kvalitne pripraveným pokrmom.Kapustnica je výborná, okrem dobrej atmosféry vždy hodnotím za prijateĺnú.Jedlo,výber musiky a dokonalého "designu " interiéru novej terasy ktorý je očarujúci nielen vízorom ale aj kvalitnej reakcie "majiteĺa na každú situáciu "ma vždy dostane.All Italiano "tutto perfetto" Grazie

Poďakujte používateľovi MarekC1032.

Zrecenzované: 21. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrý deň, dnes sme sa boli najesť v kolibe Tri studničky, spokojnosť bola nulová. K obsluhe by som povedala asi toľko, že ju to nebaví. Jedlo tiež nebola žiadna sláva, guláš prihorety, strapacky na slano chutili hrozne a ako keď som ochutnala zeleninový šalát tak to bolo tiež sklamanie. A to nehovorím o cenách.. Pri takejto kvalite toho jedla sú tie ceny dosť vysoké. A čerešničkou na torte bolo keď čašníčka začala fajčiť v miestnosti medzi kuchyňou a reštauráciou kde sedeli ľudia a jedli. A prosím vás aby ste doplnili solnicky lebo na celú kolibu mať jednu je tiež úbohé.

Poďakujte používateľovi SimG65.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard T, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 6. júla 2018

Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť, len sa v nej nachádza pár nedorozumení. Guláš nepodávame, a solničiek mám viac ako jednu. Nevieme teda či hodnotenie patrí k našej reštaurácii.

Zrecenzované: 21. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi nepríjemná skúsenosť. Mali sme pocit že obťažujeme. Jedna solnicka na cely podnik. Niektoré jedla a nápoje z lístka vôbec nemali. Asi sme vychytali zlý deň.

Poďakujte používateľovi kamilceko.
Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z tradičných reštaurácii na Slovensku, štýlovo a tradične zariadené, milá obsluha, no hlavne perfektné chutné domáce jedlo aké son kedy ja osobne jedol... vrelo odporúčame!

Poďakujte používateľovi Explore765460.

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. Vážime si to.

Zrecenzované: 27. marca 2018

Rozporuplné recenzie na webe, ale vďaka blízkosti zariadenia k ubytovaniu sme sa rozhodli pre návštevu.
Dosť atypický interiér - mix slovenského folklóru v doplnkoch a zariadení proti disko svetlám a aparatúre a neskutočne bohatej kabeláži po stenách bez akejkoľvek snahy o úpravu.
Obsluha sa zdala neskúsená, trochu v kŕči, ale šéfka to mala pod kontrolou. Trochu vadilo, že netušili - napriek uvedeniu v jedálnom lístku, či sú k dispozícii tie či oné jedlá a nápoje.
Samotné jedlá boli OK, jemné dochutenie kuchárom by nezaškodilo. Za zmienku stojí dobré čapované pivo z lokálneho súkromného pivovaru. Čakacie doby primerané, obsadenosť asi tak na polovicu.

Poďakujte používateľovi IgorRybar.

Ďakujeme za Váš názor, na nedostatky si posvietime :-).
Starý priestor už dožíval, kedže sme otvorili novú časť pri potoku a trocha sme ho zanedbali, kedže sme chystali zmeny.
Bohužiaľ personál je problém, ktorý sa k nám opätovne vracia.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!