“Neochota”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 21. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi nepríjemná skúsenosť. Mali sme pocit že obťažujeme. Jedna solnicka na cely podnik. Niektoré jedla a nápoje z lístka vôbec nemali. Asi sme vychytali zlý deň.

Poďakujte používateľovi Kamil M.

Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z tradičných reštaurácii na Slovensku, štýlovo a tradične zariadené, milá obsluha, no hlavne perfektné chutné domáce jedlo aké son kedy ja osobne jedol... vrelo odporúčame!

Poďakujte používateľovi Lukáš L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard T, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 6. júla 2018

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. Vážime si to.

Zrecenzované: 27. marca 2018

Rozporuplné recenzie na webe, ale vďaka blízkosti zariadenia k ubytovaniu sme sa rozhodli pre návštevu.
Dosť atypický interiér - mix slovenského folklóru v doplnkoch a zariadení proti disko svetlám a aparatúre a neskutočne bohatej kabeláži po stenách bez akejkoľvek snahy o úpravu.
Obsluha sa zdala neskúsená, trochu v kŕči, ale šéfka to mala pod kontrolou. Trochu vadilo, že netušili - napriek uvedeniu v jedálnom lístku, či sú k dispozícii tie či oné jedlá a nápoje.
Samotné jedlá boli OK, jemné dochutenie kuchárom by nezaškodilo. Za zmienku stojí dobré čapované pivo z lokálneho súkromného pivovaru. Čakacie doby primerané, obsadenosť asi tak na polovicu.

Poďakujte používateľovi IgorRybar.

Ďakujeme za Váš názor, na nedostatky si posvietime :-).
Starý priestor už dožíval, kedže sme otvorili novú časť pri potoku a trocha sme ho zanedbali, kedže sme chystali zmeny.
Bohužiaľ personál je problém, ktorý sa k nám opätovne vracia.

Zrecenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príchod v nás vyvolal veľké očakávania.
No po pol hodine nám konečne doniesli nápoje. Obsluha celkom neochotná. No jedlo bolo v poriadku

Poďakujte používateľovi Matúš S.
Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel s malým wellnesom a príjemným a ochotným personálom. Dokonca nám ráno po silnom snežení očistili auto! To nás milo prekvapilo. Večera bola naozaj skvelá a po večeri sme absolvovali degustáciu vína s pánom Pavelkom. Na prízemí sa nachádza skromné wellnes. Jediné negatívum boli postele resp. matrace na izbách, boli malé a nepohodlné. Ale v celku fantastický pobyt a určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi Banajoe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!