“Neochota”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 21. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi nepríjemná skúsenosť. Mali sme pocit že obťažujeme. Jedna solnicka na cely podnik. Niektoré jedla a nápoje z lístka vôbec nemali. Asi sme vychytali zlý deň.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi kamilceko.

Zrecenzované: 8. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z tradičných reštaurácii na Slovensku, štýlovo a tradične zariadené, milá obsluha, no hlavne perfektné chutné domáce jedlo aké son kedy ja osobne jedol... vrelo odporúčame!

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Explore765460.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard T, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 6. júla 2018

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu recenziu. Vážime si to.

Zrecenzované: 27. marca 2018

Rozporuplné recenzie na webe, ale vďaka blízkosti zariadenia k ubytovaniu sme sa rozhodli pre návštevu.
Dosť atypický interiér - mix slovenského folklóru v doplnkoch a zariadení proti disko svetlám a aparatúre a neskutočne bohatej kabeláži po stenách bez akejkoľvek snahy o úpravu.
Obsluha sa zdala neskúsená, trochu v kŕči, ale šéfka to mala pod kontrolou. Trochu vadilo, že netušili - napriek uvedeniu v jedálnom lístku, či sú k dispozícii tie či oné jedlá a nápoje.
Samotné jedlá boli OK, jemné dochutenie kuchárom by nezaškodilo. Za zmienku stojí dobré čapované pivo z lokálneho súkromného pivovaru. Čakacie doby primerané, obsadenosť asi tak na polovicu.

Poďakujte používateľovi IgorRybar.

Ďakujeme za Váš názor, na nedostatky si posvietime :-).
Starý priestor už dožíval, kedže sme otvorili novú časť pri potoku a trocha sme ho zanedbali, kedže sme chystali zmeny.
Bohužiaľ personál je problém, ktorý sa k nám opätovne vracia.

Zrecenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príchod v nás vyvolal veľké očakávania.
No po pol hodine nám konečne doniesli nápoje. Obsluha celkom neochotná. No jedlo bolo v poriadku

Poďakujte používateľovi Adventure761532.
Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel s malým wellnesom a príjemným a ochotným personálom. Dokonca nám ráno po silnom snežení očistili auto! To nás milo prekvapilo. Večera bola naozaj skvelá a po večeri sme absolvovali degustáciu vína s pánom Pavelkom. Na prízemí sa nachádza skromné wellnes. Jediné negatívum boli postele resp. matrace na izbách, boli malé a nepohodlné. Ale v celku fantastický pobyt a určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi Banajoe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!