“Polovičné sklamanie”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príchod v nás vyvolal veľké očakávania.
No po pol hodine nám konečne doniesli nápoje. Obsluha celkom neochotná. No jedlo bolo v poriadku

Poďakujte používateľovi Matúš S.

Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel s malým wellnesom a príjemným a ochotným personálom. Dokonca nám ráno po silnom snežení očistili auto! To nás milo prekvapilo. Večera bola naozaj skvelá a po večeri sme absolvovali degustáciu vína s pánom Pavelkom. Na prízemí sa nachádza skromné wellnes. Jediné negatívum boli postele resp. matrace na izbách, boli malé a nepohodlné. Ale v celku fantastický pobyt a určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi Banajoe.
Zrecenzované: 4. februára 2018

oblubene jedla z mojho detstva - slovenska hubova polievka, cucoriedkove pirohy. Okrem toho samozrejme spickova kuchyna s kvalitnou obsluhou a dobry vyber vin.

Poďakujte používateľovi fefferon.
Zrecenzované: 4. februára 2018

Úžasné prostredie, perfektné jedlo, ktoré je lahodné a tradičné. Prostredie je veľmi pekné, interiér je tradične, ľudovo zariadený+milý personál. Robia tu perfektnú kapustnicu, jedna z najlepších, čo som kedy jedla. Pre deti sú tu hojdačky a taktiež mini zoo s pávmi,ovcami, prasiatkami a inými zvieratkami. Prekvapili ma toalety, ktoré sú luxusné, moderné a čisté a hral tam príjemný jazz. Reštaurácia (a toalety☺) sú na vysokej úrovni. Ten, kto hľadá chutnú a tradičnú slovenskú kuchyňu, nemôže túto reštauráciu obísť.

Poďakujte používateľovi renetka2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard T, Majiteľ v zariadení Koliba Tri Studničky u Tomášovcov.Zodpovedané: 17. februára 2018

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas, ktorý ste venovali komplexnému spoznaniu nášho podniku. Tešíme sa, dovidenia, dúfame čoskoro u nás.

Zrecenzované: 2. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Zacnem obsluhou-skvela, mila, usluzna a profesionalna.Po prichode casnik prisiel asi o minutu s jedalnymi listkami.Jedlo-vyvar, kapustnica,cernohor a liptovske pirohy- kvalitne a poctive. A krasne pripravene v tradicnych kochlikoch a na dreve.Mali sme aj zle skusenosti so salasmi,tento vsak napravil reputaciu vsetkych slovenskych salasov. Manzelovi strasne chutilo pivo z maleho pivovaru- Pifko Ifka :) Dakujeme a tesime sa znova!

Poďakujte používateľovi susanaslovakia.

Dobrý deň, Ďakujem za krásnu recenziu a sme nozaj radi, že sme Vás uspokojili...

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Tri Studničky u Tomášovcov? Podeľte sa o svoje zážitky!