Recenzované: 23. septembra 2018

prostredie pekne,ubytovanie super-cisto-strava dobra-obsluha mila.Wellnes sme nevyuzili,lebo nam vadilo muzi a zeny spolu nahy.Ja som bola jeden krat vo wellnesi a cakala som kedy odidu muzi.lebo som sa trapne citila.

Tip na izbu: 2 postelova izba
Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi janababicova.
Recenzované: 20. septembra 2018

Hotel sa nám veľmi páčil, izba bola pohodlná a kúpeľňa s wc veľmi pekná plus balkón s nádherným výhľadom. Jediný zápor čo by som označila, bol vstup priamo do izby bez mini predsiene, mne osobne to trošku vadilo nakoľko v inom hoteli sme mali tak zriadené izby. Inak personál príjemný, reštaurácia vedľa hotela k dispozícií. A plno možností na výlety a túry v okolí hotela.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi milaaciik.
Recenzované: 15. septembra 2018

Dakujeme za krasny a prijemny pobyt v prirode.Boli sme tam ako hostia na svadbe,izba bola vyhovujuca,obsluha mila a priatelska.ODPORUCAM vsetkym navstivit tento kraj a miestnu prirodu.Je naozaj co pozerat...

Dátum pobytu: september 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Karol K.
Recenzované: 19. júna 2018

Krásne prostredie, dobré vybavenie hotela, príjemný personál, dobrá strava, odporúčam na dovolenku alebo firemné akcie, dostatok priestoru, môžnosť súkromných priestorov pre svadbu a podobne. V okolí veľa atrakcií

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi Juraj257.
Recenzované: 14. apríla 2018

Boli sme nadmieru spokojní. Izby sú veľké, čisté, posteľne navliečky kvalitne. Každý deň sa upratovalo.
Personál bol milý a prijemný. Prekvapil aj wellness, nad očakávanie, nechceli sme ho totiž opustiť.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi marinaH7069OH.