Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 4. septembra 2017

Hotel je v krásnom tichom prostredí, izby pekné a čisté, pre rodinný pobyt je to top voľba - krásny detský kútik v hoteli, vonku detské ihrisko, výbeh s kozami. Okrem toho je tu krásny wellnes, dobré jedlo v Kolibe a príjemný personál. Pre rodiny s deťmi určite odporúčam, nie je čo vytknúť. Toto je jeden z tých pobytov, ktorý si chcete zopakovať :)

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi JanaP1392.
Recenzované: 4. septembra 2017

Krásne prostredie, vynikajúce služby, pekné, čisté izby. Areál je ideálny pre rodiny s deťmi. Na chodbe je krásny detský kútik, vonku pekný dvor s hojdačkami, s trampolínou..Jedlo tiež vynikajúce. My sme boli skupina z práce, ale všetci boli spokojní, bez výnimky.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Holinka.
Recenzované: 12. mája 2017

Pri objednávaní pobytu bola komunikácia​ rýchla a ešte mi aj poradili typ izby, aby vyhovoval pre dvoch dospelých a dve deti. Izba bola čistá , v celom hoteli aj na izbách bolo dosť teplo. Recepčné príjemné, aj pani upratovačky. Výborná poloha hotela, blízko autobusovej zastávky, aj na prechádzku. Neboli sme tu prvýkrát, a určite hotel ešte navštívime.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi mariannab46.
Recenzované: 12. apríla 2017

Ubytovanie čisté, dostatok miesta na behanie aj na odkladanie vecí, personál velmi ochotní, wellness krásny a najlepšie bolo perfektné jedlo v Kolibe s bleskurýchlou obsluhou!!! Katarína + manžel + 3 deti

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi katiziman.
Recenzované: 24. januára 2017

Maximalna spokojnost s ubytovanim v tichom prostredí, so stravou v krásnej kolibe.Kto má rád zvieratá, tak si pri na svoje, keďže majú vlastné kozycky. Pre deti je okrem výbehu do prírody aj detské ihrisko. Môžem len odporúčať.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi gresovazlata.