Recenzované: 24. júla 2018

Bývali sme v mezonetovom apartmáne , kvôli psíkovi. Apartmán s krbom, 2 televízormi,malou kuchynkou , dole WC s umývadlom, hore kúpeľňa s vaňou, hygienické potreby k dispozícii. Upratovanie denne. K dispozícii aj župany a papuče. Dostatok miesta na odkladanie vecí. Výhľad z apartmánu na hory a lanovku. Za nás apartmán 1*. Hotel tiež pekný, čistý. Personál veľmi ochotní. Strava jedna z najlepších , akú sme kedy v hoteloch mali. Obrovský výber( rôzne mäsá, veľa zeleniny, polievky, ryby, zákusky , ovocie ) , no klobúk dole. Obrovská pochvala kuchárovi. A wellnes tiež super. Veľký plavecký bazén, veľa sáun , oddelená zóna pre dospelých, všade čisto, stále niekto upratoval. Okolie hotela pekne upravené, veľa atrakcií pre deti.
Pre nàs to bol jeden z najlepších hotelov v Tatrách.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi ValikaR.
Recenzované: 15. júna 2018

Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe. Priestranná izba, útulná s veľkou skriňou na chodbe, čistá.Zo začiatku boli trocha problémy s magnetickými kartami, ale potom sa to už vyriešilo. Wellness obsahuje plavecký aj vonkajší bazén, vírivky, sauny, masáže, každý si nájde to svoje. Trocha negatívom boli chýbajúce papuče do wellnesu, je treba zakúpiť na recepcii za 3€. Inak veľká spokojnosť. Wifi má v celom hoteli pomerne dobré pokrytie.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Pidomir.
Recenzované: 19. marca 2018

poloha hotela je vynyikajuca, priamo na lyziarskom svahu, služby na vynikajucej urovni, pracovnici recepcie s usmevom poradia a pomozu, polpenzia vo forme svedskych stolov - velky a rozmanity vyber, aj pre vegetarianov, wellness centrum aj pre deti aj pre dospelych, velky plavecky bazen, vyborne bylinkove sauny......maximalny odpocinok.

Tip na izbu: izby smerom na svah
Poďakujte používateľovi P4240CYmonikak.
Recenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodime sem uz zopar rokov, sme so vsetkym spokojniwellness super, jedlo tiez, kuchyna fantasticka. Je vidiet, ze sa aj investuje do hotela. Bar perfektny, neskutocne rumy, prijemna atmosfera aj oani casnicka

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Go760600.
Recenzované: 11. marca 2018

Boli sme veľmi veľmi veľmi spokojní, mali sme izbu s manželskou posteľou a jedným prísteľkom, izba pekná čistá, hotel tak isto, detské kútiky, programy pre deti, wellness super. Ubytovanie sme mali s polpenziou, strava bez chyby, všetkého vždy bolo dosť a všetko chutilo. Personál veľmi ochotný, len odporúčať viem. Veľmi veľká výhoda hotela že je priamo na svahu.

Tip na izbu: My sme mali izbu smerom na reštauráciu a nemali sme s tým žiaden problém.
Poďakujte používateľovi KatkaK122.