Recenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodime sem uz zopar rokov, sme so vsetkym spokojniwellness super, jedlo tiez, kuchyna fantasticka. Je vidiet, ze sa aj investuje do hotela. Bar perfektny, neskutocne rumy, prijemna atmosfera aj oani casnicka

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Go760600.
Recenzované: 11. marca 2018

Boli sme veľmi veľmi veľmi spokojní, mali sme izbu s manželskou posteľou a jedným prísteľkom, izba pekná čistá, hotel tak isto, detské kútiky, programy pre deti, wellness super. Ubytovanie sme mali s polpenziou, strava bez chyby, všetkého vždy bolo dosť a všetko chutilo. Personál veľmi ochotný, len odporúčať viem. Veľmi veľká výhoda hotela že je priamo na svahu.

Tip na izbu: My sme mali izbu smerom na reštauráciu a nemali sme s tým žiaden problém.
Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi KatkaK122.
Recenzované: 4. marca 2018

Je mi ľúto, ale je to tak. Do hotela sme ani neprišli, z dôvodu zdravotných problémov. Tak sme sa snažili zmeniť termín návštevy - napriek dosť dlhej argumentácii sme neuspeli, lebo interné pravidlá to nedovoľujú .... a tak storno poplatok je 80% z ceny pobytu. Tak OK, veď to majú v podmienkach...ale smutné je, že ja KLIENT musím veľa vecí, ale HOTEL nemusí nič.
Po zaslaní mailu, že teda stornujeme pobyt sme dostali odpoveď, že zvyšné peniaze nám pošlú na účet. A čuduj sa svete - prešlo 8 dní a ... NIČ. Prevod sa neudial... Ale náš klient náš pán - KLIENT plať full price a hneď!!! A keď treba vrátiť, tak čakaj čakaj ... na to, kedy si nájdeme čas.... alebo ...
Som zo toho sklamaný, a preto do tohto hotela sa hrnúť nebudem. Možno je to chyba, ale za takýto prístup iná reakcia nemôže byť.

Dátum pobytu: február 2018
3  Poďakujte používateľovi 2019DDD.
Recenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemny hotel drahsej kategorie. Velmi prijemny a ochotny personal. Cistota. Vyborna kuchyna. Rozmanitost jedla ako na ranajky tak aj na veceru. Vyberie si kazdy. Wellness a bazeny vyborne. Hotelovy bar vyborne zasobeny roznymi druhmi rumu. Z hotela sa z lyziarne vychadza priamo na zjazdovku. Celkovo velka spokojnost so vsetkymi poskytovanymi sluzbami. Jedina vyhrada je k spravaniu sa ukrajinskych hosti. Maju pocit ze im vsetko patri. Drzost v ich spravani. Ich deti su na tom este horsie. Odporucam sa vyhnut pobytu v case ked maju nasi vychodny susedia sviatky inak budete mat aj neprijemne zazitky z pobytu.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi GrandTour651545.
Recenzované: 26. januára 2018

Všetko bolo super, poloha, recepcia, gastronómia, SPA, pomer cena/výkon
až na BAR - podmienka, že fajčiť sa môžu iba u nich zakúpené cigary je nepochopiteľná. Úsmevná banalita ...
Celkovo skvelý hotel - teším sa na ďalšiu návštevu.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Attila_AH.