Recenzované: 11. marca 2018

Boli sme veľmi veľmi veľmi spokojní, mali sme izbu s manželskou posteľou a jedným prísteľkom, izba pekná čistá, hotel tak isto, detské kútiky, programy pre deti, wellness super. Ubytovanie sme mali s polpenziou, strava bez chyby, všetkého vždy bolo dosť a všetko chutilo. Personál veľmi ochotný, len odporúčať viem. Veľmi veľká výhoda hotela že je priamo na svahu.

Tip na izbu: My sme mali izbu smerom na reštauráciu a nemali sme s tým žiaden problém.
Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi KatkaK122.
Recenzované: 4. marca 2018

Je mi ľúto, ale je to tak. Do hotela sme ani neprišli, z dôvodu zdravotných problémov. Tak sme sa snažili zmeniť termín návštevy - napriek dosť dlhej argumentácii sme neuspeli, lebo interné pravidlá to nedovoľujú .... a tak storno poplatok je 80% z ceny pobytu. Tak OK, veď to majú v podmienkach...ale smutné je, že ja KLIENT musím veľa vecí, ale HOTEL nemusí nič.
Po zaslaní mailu, že teda stornujeme pobyt sme dostali odpoveď, že zvyšné peniaze nám pošlú na účet. A čuduj sa svete - prešlo 8 dní a ... NIČ. Prevod sa neudial... Ale náš klient náš pán - KLIENT plať full price a hneď!!! A keď treba vrátiť, tak čakaj čakaj ... na to, kedy si nájdeme čas.... alebo ...
Som zo toho sklamaný, a preto do tohto hotela sa hrnúť nebudem. Možno je to chyba, ale za takýto prístup iná reakcia nemôže byť.

Dátum pobytu: február 2018
3  Poďakujte používateľovi 2019DDD.
Recenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemny hotel drahsej kategorie. Velmi prijemny a ochotny personal. Cistota. Vyborna kuchyna. Rozmanitost jedla ako na ranajky tak aj na veceru. Vyberie si kazdy. Wellness a bazeny vyborne. Hotelovy bar vyborne zasobeny roznymi druhmi rumu. Z hotela sa z lyziarne vychadza priamo na zjazdovku. Celkovo velka spokojnost so vsetkymi poskytovanymi sluzbami. Jedina vyhrada je k spravaniu sa ukrajinskych hosti. Maju pocit ze im vsetko patri. Drzost v ich spravani. Ich deti su na tom este horsie. Odporucam sa vyhnut pobytu v case ked maju nasi vychodny susedia sviatky inak budete mat aj neprijemne zazitky z pobytu.

Poďakujte používateľovi GrandTour651545.
Recenzované: 26. januára 2018

Všetko bolo super, poloha, recepcia, gastronómia, SPA, pomer cena/výkon
až na BAR - podmienka, že fajčiť sa môžu iba u nich zakúpené cigary je nepochopiteľná. Úsmevná banalita ...
Celkovo skvelý hotel - teším sa na ďalšiu návštevu.

Poďakujte používateľovi Attila_AH.
Recenzované: 19. januára 2018

Na dovolenke sme boli na začiatku januára. Široký sortiment služieb a rôzne aktivity, ktoré hotel ponúka nám nedovolili nudiť sa! Výborná gastronómia a prijemný personál. Zjazdovka rovno pod oknom. Izby ako v rozprávke. Paráda, páčilo sa!

Tip na izbu: Najlepšia izba jednoznačne Vežičková izba plus
Poďakujte používateľovi AnnaK17206.