Recenzované: 10. júna 2018

Izby boli relatívne čisté. Personál vcelku milý. Nič ma tu však neohúrilo tak, že by som sa sem potrebovala vracať. Ak sa chce niekto ubytovať bez problémov, potom mu tento hotel doporučujem. Žiadne veľké zážitky alebo luxus tu však nečakajte. Čo ma ale veľmi potešilo je úžasný čistý vzduch. Paráda...

Dátum pobytu: máj 2018
3  Poďakujte používateľovi Katarína T.
Recenzované: 28. marca 2018

Hotel má pekný vonkajší vzhľad aj vnútorný, personál je tie veľmi milí na recepcii aj v bare a ešte aj lokalita je dobrá, no to je asi tak všetko. Náš príchod do izby bol trošku sklamanie, keďže sme ucítili smrad (alebo vôňu) ako v podpriemernom domove dôchodcov, ale časom si na to človek zvykne. Rozhodli sme sa vyskúšať fitness, ktoré na fotkách vyzerá ako obrovská miestnosť, no v skutočnosti tie stroje boli napratané v 2 miestnostiach s veľkosťou dokopy 3x2,5 m, obrovské sklamanie až výsmech. Vyskúšali sme parnú saunu, no mali sme strach či nevdychujeme plieseň alebo iné nečistoty tak sme si to vôbec neužili a pracovník v oblasti wellnessu bol tie nepríjemný. Bazénik bol príjemný. A jedlá tiež odpovedali 3* hotela. Návrat určite neplánujeme.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi OliverR1818.
Recenzované: 3. novembra 2017

Nikdy viac sa tam nevrátime. Sme sklamaní zo skrytých poplatkov za vírivku a sauny. Nikde cenník týchto naviac poplatkov nie je zverejnený, zbadáte ho až v suteréne pri bazéne. Domáca vírivka pre dve osoby,15minút za 6€. Majiteľ ozaj zaspal dobu aj keďto nie je welnes hotel ale Relax hotel ako nám povedal recepčný na margo našej sťažnosti....
malé izby s tenkými stenami kde počuť všetko.....

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi vladimiraganoci.
Recenzované: 2. novembra 2017

v hoteli sú malé neodhlučnené izby, kde počuť každé púšťanie vody, splachovanie. I napriek tomu, že cena pobytu nie je malá, osobitne treba doplácať v Relax hoteli vírivku, saunu a iné relax navodzujúce procedúry. Telefónny signál na izbách a v hoteli nie je žiadny a signál WIFI veľmi slabý až nedostatočný
I napriek tomu, že hotel má vlastné parkovisko, tak nie je dostatok miesta na parkovanie pri plnom obsadení hotela.
Celkovo tento hotel s jeho službami nezodpovedá cene, ktorú zaplatíte. Možno by sa mohol ísť majiteľ pozrieť, ako si klientov uctia napr. v Poľsku, či v Vysokých Tatrách.
Už sa sem ako hotelový hosť nikdy nevrátim.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi 748vladim_rd.
Recenzované: 30. októbra 2017

Tento hotel navštevujem každý rok,od r. 2009.Sme spokojný so stravou,veľký výber na raňajky,večere podávané z 3.jedál + polievka + dezert.( teraz sme mali večeru švédske stoly,vynikajúce!) Wellness menší,no postačuje.Pochvala obom pracovníkom wellnessu.Taktiež chválime kuchára, čašníka Ferka, recepčných. Určite sa o rok vrátime. A pre tých nespokojných, treba si zaplatiť hotel kde noc stojí 150€ na osobu, tam by to malo byť TOP. Ďakujem za pochopenie.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi LuboR1.