Recenzované: 28. marca 2018

Hotel má pekný vonkajší vzhľad aj vnútorný, personál je tie veľmi milí na recepcii aj v bare a ešte aj lokalita je dobrá, no to je asi tak všetko. Náš príchod do izby bol trošku sklamanie, keďže sme ucítili smrad (alebo vôňu) ako v podpriemernom domove dôchodcov, ale časom si na to človek zvykne. Rozhodli sme sa vyskúšať fitness, ktoré na fotkách vyzerá ako obrovská miestnosť, no v skutočnosti tie stroje boli napratané v 2 miestnostiach s veľkosťou dokopy 3x2,5 m, obrovské sklamanie až výsmech. Vyskúšali sme parnú saunu, no mali sme strach či nevdychujeme plieseň alebo iné nečistoty tak sme si to vôbec neužili a pracovník v oblasti wellnessu bol tie nepríjemný. Bazénik bol príjemný. A jedlá tiež odpovedali 3* hotela. Návrat určite neplánujeme.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi OliverR1818.
Recenzované: 3. novembra 2017

Nikdy viac sa tam nevrátime. Sme sklamaní zo skrytých poplatkov za vírivku a sauny. Nikde cenník týchto naviac poplatkov nie je zverejnený, zbadáte ho až v suteréne pri bazéne. Domáca vírivka pre dve osoby,15minút za 6€. Majiteľ ozaj zaspal dobu aj keďto nie je welnes hotel ale Relax hotel ako nám povedal recepčný na margo našej sťažnosti....
malé izby s tenkými stenami kde počuť všetko.....

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi vladimiraganoci.
Recenzované: 2. novembra 2017

v hoteli sú malé neodhlučnené izby, kde počuť každé púšťanie vody, splachovanie. I napriek tomu, že cena pobytu nie je malá, osobitne treba doplácať v Relax hoteli vírivku, saunu a iné relax navodzujúce procedúry. Telefónny signál na izbách a v hoteli nie je žiadny a signál WIFI veľmi slabý až nedostatočný
I napriek tomu, že hotel má vlastné parkovisko, tak nie je dostatok miesta na parkovanie pri plnom obsadení hotela.
Celkovo tento hotel s jeho službami nezodpovedá cene, ktorú zaplatíte. Možno by sa mohol ísť majiteľ pozrieť, ako si klientov uctia napr. v Poľsku, či v Vysokých Tatrách.
Už sa sem ako hotelový hosť nikdy nevrátim.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi 748vladim_rd.
Recenzované: 30. októbra 2017

Tento hotel navštevujem každý rok,od r. 2009.Sme spokojný so stravou,veľký výber na raňajky,večere podávané z 3.jedál + polievka + dezert.( teraz sme mali večeru švédske stoly,vynikajúce!) Wellness menší,no postačuje.Pochvala obom pracovníkom wellnessu.Taktiež chválime kuchára, čašníka Ferka, recepčných. Určite sa o rok vrátime. A pre tých nespokojných, treba si zaplatiť hotel kde noc stojí 150€ na osobu, tam by to malo byť TOP. Ďakujem za pochopenie.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi LuboR1.
Recenzované: 21. júla 2017

Uz by sme sa do tohto hotela nevratili. Ubytovanie a sluzby nezodpovedaju cene, ktoru zaplatite. Na to, že vo vacsine fotky vyzeraju krajsie ako realita, sme zvyknuti, ale tu je to prikraslene este o cosi viac. Izby su naozaj male a tmave, steny "tenke. Upratane len tak na "oko", na koberci bordel, postele poriadne neustlane a v kupelni vo vani aj umyvadle vlasy. Wifi na izbach velmi slabe. Vstup do izby nam trval obcas aj niekolko minut, kedze vstupna karta opakovane nereagovala a na recepcii nam s tym velmi pomoct nevedeli. ani na chodbach sa extra neupratovalo. Co sa tyka ranajok, bolo toho na vyber dost od roznych typov peciva, sunky, syry, parky, vajicka, zelenina, sladke ranajky, ak sa minulo tak dolozili, s tym sme boli spokojni narozdiel od vecere, ktoru si vyberate vecer predtym z 3 jedal, ale ak sa chcete naozaj najest tak vzdy mate len 1 na vyber :D a čeresnickou bol dezert, ktory vyzeral, že na vasom stole vas caka uz minimalne dobre 3 hodiny. Samozrejme nesmiem zabudnut spomenut, že ked sme prisli prvy den na veceru, tak "veduci" nas povodil pomedzi 4-5 stolov, uplny chaos,, kym nasiel ten "nas" a my sme zistili, ze ako dvojica sedime pri jednom stole s inym cudzim o dost starsim parom, takze ak nie ste prave spolocenska povaha, mozete byt sklamani.

Dátum pobytu: jún 2017
3  Poďakujte používateľovi ajkapolakova28.