Recenzované: 21. mája 2017

určite si zopakujem pobyt v tomto zariadení, skvelé raňajky a ak si rezervujete izbu s výhľadom na chopok, určite neoľutujete... a masážne kreslo nechá chybu, v reštaurácii sympatická obsluha, vankúše sú super

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Iveta K.
Recenzované: 9. februára 2017 cez mobilné zariadenie

príjemný i priateľský personál, útulné a milé prostredie, svetová cesnačka, veľký výber pív. ski burger sa na 100% oplatí ochutnať. nad očakávanie spokojný, určite tento podnik navštívim opäť. ďakujem!

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi maro_k653.
Recenzované: 5. septembra 2016

Prežili sme tu 4 krásne dni v spoločnosti spolupracovníkov a rodinných príslušníkov.
Hotel je jednoducho zariadený starším nábytkom, ale všetko bolo čisté a maximálna ochota zamestnancov hotela.
Hotel je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú jednoduché ubytovacie zariadenie, z ktorého majú všade blízko.

Dátum pobytu: september 2016
1  Poďakujte používateľovi jaja1105.
Recenzované: 2. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

V hotely sme ubytovani neboli ale navstivili sme restauraciu vedla a boli sme naozaj spokojni - prijemna obsluha co sa na nic nehra, priatelska atmosfera, vyborna kava - a ked si objednate espresso donesu vam naozaj espresso, super pivo a dobre nacapovane ceny na to ze su pod svahom su prijatelne. Oplat sa vyskusat

Dátum pobytu: september 2016
2  Poďakujte používateľovi staves_topolcany.
Recenzované: 18. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Výborná atmosféra, veľmi pohodová a priateľská obsluha a výborné jedlo.
Asi najlepšie bryndzové halušky aké som kedy jedla. Taktiež výborné pivo a na odporučenie borovička. Úplná spokojnosť, keď pôjdeme ešte okolo, určite sa zastavíme znova.

Dátum pobytu: júl 2016
3  Poďakujte používateľovi Katarína P.