Demänovská Dolina
Recenzované: 17. septembra 2019

pekný hotel, milý a ochotný personál, veľmi pekné wellnes - pre dospelých lepšie v časti Praslička, výborná kuchyňa, poskytované služby odpovedajúce 4 hviezdičkovému hotelu, dobrá poloha hotela - blízko Jasná, Liptovská mara ...

Poďakujte používateľovi s0jk0.
Recenzované: 17. septembra 2019

Bola som velmi spokojná s ubytovaním a službami hotela, strava nám velmi chutila aj našej malej Lilinke stale chcela mňam mňam, detský kútik sme využili super aj miestnosť s Legom ideálne pre rodiny s detmi

Poďakujte používateľovi k0val0va.
Recenzované: 17. septembra 2019

SUPER VIKEND , Hotel hodnotím veľmi dobre. Boli sme aj so psíkom. Všetko bolo v úplnom poriadku, Wellness na jednotku, strava tiež a izby veľmi pekné a úriestranné . Odporúčam.Určite sa sem vrátime :)

Poďakujte používateľovi dianaV7868BW.
Recenzované: 11. septembra 2019

Skvela dovolenka pre rodiny s detmi, velka izba + 1 mensia s dvomi postelami, velky vyber ranajok, vecera 5 chodov, avsak mensie porcie co postacuje, pre deti vyber s dvoch jedal na veceru bolo si co vyberat, vrelo odporucam

Tip na izbu: Plesnivec, rodinna izba 3 dospeli a 3 deti, velka izba s jednou mensou, a dvomi kupelnami, vyhovela skvele nasim poziadavkam
Poďakujte používateľovi ninamihalova.
Recenzované: 10. septembra 2019

Všetko bolo super! od stravy cez izbu a v neposlednom rade personál. Všetci milý ústretový naozaj ako keby som ani nebol na Slovensku. Parádny wellnes aj fitko.Wellnes rozdelený na časť pre dospelých a zvlášť pre deti. To bolo super. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi mariosebo26.