SUPER VIKEND , Hotel hodnotím veľmi dobre. Boli sme aj so psíkom. Všetko bolo v úplnom poriadku, Wellness na jednotku, strava tiež a izby veľmi pekné a úriestranné . Odporúčam.Určite sa sem vrátime :)

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi dianaV7868BW.

Skvela dovolenka pre rodiny s detmi, velka izba + 1 mensia s dvomi postelami, velky vyber ranajok, vecera 5 chodov, avsak mensie porcie co postacuje, pre deti vyber s dvoch jedal na veceru bolo si co vyberat, vrelo odporucam

Tip na izbu: Plesnivec, rodinna izba 3 dospeli a 3 deti, velka izba s jednou mensou, a dvomi kupelnami, vyhovela skvele nasim poziadavkam
Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi ninamihalova.
Recenzované: 10. septembra 2019

Všetko bolo super! od stravy cez izbu a v neposlednom rade personál. Všetci milý ústretový naozaj ako keby som ani nebol na Slovensku. Parádny wellnes aj fitko.Wellnes rozdelený na časť pre dospelých a zvlášť pre deti. To bolo super. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi mariosebo26.
Recenzované: 7. septembra 2019

Vsetko bolo fajn. Hotel odporucam pre rodiny s detmi. Vybavenie,cistota, personal vsetko bolo tak ako ma byt. Je to jeden z najlepsich hotelov v sr aj so skvelymi sluzbami. V buducnosti sa este vratime.

Poďakujte používateľovi peter2082019.
Recenzované: 3. septembra 2019

Vsetko bolo super. Skvele ubytovanie, usmiaty a ochotny personal. Vyborna strava aj zvlast pre deti. Animatory a program pre deti kazdy den. Skvely wellness pre deticky a zvlast aj pre dospelych ak chcete klud. Pojdeme urcite zase.

Poďakujte používateľovi juraj991.