Recenzované: 28. júna 2019

Hotel je príjemný, personál má profesionálne vystupovanie a veľmi milé správanie, ochotne a promptne vedelo zareagovať na akékoľvek požiadavky. Negatívum v čase pobytu bola nefunkčná vírivka pri bazéne.

Poďakujte používateľovi Guide28245938494.
Recenzované: 25. júna 2019

Už sme boli v Chopku minuly rok a boli sme unesený , preto sme sa vrátili , welnes oddelený od detského je na nezaplatenie , masáže skvele, bohaté raňajky ,obsluha príjemná ústretová všetko super vrelo odporúčam určite sa vrátime opäť

Tip na izbu: Plesnivec úžasná izba
Poďakujte používateľovi Voyager52410729450.
Recenzované: 11. júna 2019

Pobyt v hoteli Chopok bol velmi prijemny, sluzby boli na urovni, na recepcii boli vzdy mili a ustretovi, v hoteli sa nachadzaju dva wellness svety, vdaka tomu sa tam da stravit vela casu nerusene, restauracia nam ponukla naozaj chutne ranajky a servirovane vecere a tiez sme si uzili vela zabavy pri bowlingu a biliarde :)

Poďakujte používateľovi Connector02935340592.
Recenzované: 10. júna 2019

Hotel aj obsluha je výborná. Má dva wellnessi, s deťmi a bez, čo poskytuje konfort tak bezdetným ako aj rodičom s deťmi. Úprava hotela je elegantá, vhodná na konferencie. Prostredníctvom dodávateľ požičiavajú aj bicykle. Super!

Poďakujte používateľovi Quest23460115612.
Recenzované: 7. júna 2019

Príjemné prostredie, ochotný personál, veľké izby. Vhodný pre rodiny s deťmi. Pri raňajkách nestíhali odpratávať použitý servis zo stolov, ale bol bohatý a chutný výber jedál. Ideálna destinácia na zimnú dovolenku.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Relax58697758393.