Recenzované: 20. marca 2018

Hotel poskytuje veľké prietranné izby s kvalitným zariadením - veľa úložného priestoru, pohovka , minibar a rýchlovarná kanva, kúpeľna s vaňou a bidetom. Veľmi kvalitná kuchyňa, ústretový a kvalifikovaný personál. Čistota , komfort, určené hlavne pre rodiny s deťmi, v reštaurácii je možnosť výberu z detského menu, je tu pre deti hrací stolík a vysoké stoličky . Zariadené herne pre najmenších ale aj pre väčšie deti, samostatné miestnosti s presklenými stenami hneď vedľa baru. Bary vybavené vinnou kartou ale aj nejakou sladkosťou. Dve veľké wellnes aj s bazénmi, jedno len pre dospelých. Pre každého niečo - bowling, super masáže, biliard, dokonca aj cvičenie jogy, v zime ski bus, a môžete ubytovať aj psíka. Výborné.

Tip na izbu: double room with extra bed
Dátum pobytu: marec 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi dagmarzidekova.
Recenzované: 7. marca 2018

Krásny hotel s dobrými službami. Ústretový personál, naozaj vidno, že v hoteli sa snažia, aby sa hosť cítil ako doma. Izby sú priestranné, Keď porovnám kvalitu a ceny za ubytovanie s inými hotelmi, kde som bola, tak hotel Chopok má aj priaznivú cenu za ubytovanie.

Dátum pobytu: marec 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi jarkajanisova.
Recenzované: 27. februára 2018

V tomto hoteli sme boli prvý krát. Veľmi pozitívne hodnotím stravu, najmä večeru. Pozostáva s predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertu. Skutočne zážitok. Raňajky sa naozaj opakujú, tu by som hotelu odporúčala trošku obmenu ako napr.chlebík vo vajíčku, omelety, toasty so syrom a šunkou a pod. Wellness super, bazén tiež.
Úplne úžasní boli taktiež maséri. Bola som u dvoch rôznych a maximálna spokojnosť.
Personál ochotný, milý. Trochu nám vadili tvrdé matrace a zlé odvetrávanie v izbe /vysoká vlhkosť/ Bolo tam príliš horúco, neustále sme vetrali, dokonca aj v noci.
Hotel ponúka mikrobus, ktorý chodí každú pol hodinu na svah. V blízkosti je Demänovská jaskyna Slobody. Je to nádherná jaskyňa, ktorú určite navštívte.

Poďakujte používateľovi katarinakacmarov2017.
Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Je to pokny, novy hotel s peknymi, velkymi izbami. Minibar, tv, kupelna s vanou. Cisto, plne pohody a kludu. V noci nepocut auta z cesty. Mal som obavu. Disco pre deticky. Slovenska kuchyna. Najlepsie bravcove maska na Slovensku. Super wellnes. Herna pre male deti. Kalceto dva druhy. Bowlingove drahy. Bary. Extra plavecky bazen. No proste som to necakal, ale hotel na svetovej urovni. Super skvely personal v kuchyni, restauracii, baroch, wellnese, bazene, recepcii, v ubytovacej casti. Ziva hudba slovenskeho stylu. Skibus kazdu polhodinu na svahy a spat. Skvely Chopik - maskot.

Poďakujte používateľovi PeterM10369.
Recenzované: 6. februára 2018

Do tohoto hotela sme sa vybrali druhy krat.Opat nas nesklamal.Perfektna recepcia,usmiata,ochotna vzdy pomoct,tak ako to ma byt,recepcia je srdce hotela.Izby,ciste,priestranne a vzdy upratane.Personal je profesionalny a vzdy ochotny.Strava je super,hlavne servirovane vecere su uzasne,jedinu velku vycitku mame na ranajky,boli sme tam 5 dni a hnevalo ma,ze taky super hotel nepopracuje trosku na pestrosti ranajok,su velmi strohe a hlavne stale sa opakujuce.Kazdy den,prazenica,parky.slanina,klobasa,sunka,syr.Ja srodinou casto cestujeme po nasich 4* hoteloch a odporucil by som Vam zaradit,pomazanky,salaty,volske oko,omelety,babovky,mafiny pre deti a pod.myslim,ze pre Vasich profi kuchrov to nebude ziaden problem.Potom nebude badat taky velky prepad medzi ranajkami a super vecerami.Bol to nazor vacsiny zakaznikov co sme sa stretli.Ale toto bol postreh na Vase zlepsenie,urcite odporucam tento hotel a vratime sa sem,aj pre deti.

Poďakujte používateľovi kstrakosova.