Demänovská Dolina
Recenzované: 5. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Strávili sme skvelý víkend na Mikulášskej chate. Úžasný personál, kvalitné služby a nádherné miesto. Kto si chce užiť pokoj v Jasnej, tak toto je to správne miesto. Určite sa ešte vrátime a určite na dlhšie.

Juraj

Poďakujte používateľovi jurajh2017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelmikulasskachata, General Manager v zariadení Hotel Mikulasska Chata.Zodpovedané: 6. augusta 2019

Milý Juraj, ďakujeme veľmi pekne za Vaše slová, veľmi nás teší, že ste si pobyt u nás užili a boli ste spokojní, budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu, prajeme pekný deň z Jasnej

Recenzované: 1. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemna chata v prekrasnom prostredi Demänovskej doliny. Neprekazal ani culy stavebny ruch v okoli. Super bowling, prijemny personal, dobre sluzby. Nebola to prva navsteva tohoto zariadenia a myslim, ze kvalita sluzieb isla od poslednej navstevy hore...

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi IvetaL71.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelmikulasskachata, General Manager v zariadení Hotel Mikulasska Chata.Zodpovedané: 3. apríla 2019

Milá pani Iveta,
ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie i milé slová,
veľmi nás teší, že ste boli spokojná a pociťovali ste zlepšenie našich služieb,
budeme sa opäť tešiť na Vašu návštevu.
Prajeme pekný deň

Recenzované: 8. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel s výbornou polohou, obklopený zeleňou. Bývali sme vo Vrbickej chate,veľmi sa nám tam páčilo, izby priestranné. Užili sme si wellness aj bowling, príjemný a ochotný personál, strava výborná. Určite sa tam ešte vrátime. Ďakujeme.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Fearless771627.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Veronika K, General Manager v zariadení Hotel Mikulasska Chata.Zodpovedané: 14. decembra 2018

Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s našim horským hotelom :) ďakujeme za Vašu recenziu a hodnotenie :) prajeme pekný deň a šťastné a veselé ...

Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vludny personal. Pododa a klud v naruci krasnych Slovenskych lesov v lyziarskom stredisku Jasna. Blyzi sa na europsky standard. Super wellnes. Bez bazena na plavanie. Krasny apartman s uple novou kupelnou so sprchou vo velkom slyle. Teplucko. Dobre pivko a vynikajuce jedlo v slovenskom style. Ranajky self system. Skvela podzemna chodba do druhej budovy. Malebne budovy ako pernikove chalupky. Isto sa vratim. Bol som tu uz viac krat.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi PeterM10369.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelmikulasskachata, General Manager v zariadení Hotel Mikulasska Chata.Zodpovedané: 26. februára 2018

Pekny den z Jasnej Peter, dakujeme velmi pekne za Vasu recenziu a hodnotenie, velmi nas tesi, ze sa u nas citie dobre a ste spokojny. Budeme sa tesit na Vasu dalsiu navstevu.

Recenzované: 20. augusta 2017

V tomto hoteli sme strávili tri prázdninové dni. Jeho poloha je ideálna pre každého uponáhľaného čoveka, ktorý sa chce na chvíľu zastaviť a oddýchnuť si. Ranná prechádzka okolo Vrbického plesa, čerstvý vzduch, ticho, pozorovanie kačacej rodinky, vôňa lesa...To všetko nájdete v okolí Mikulášskej chaty. Ubytovanie splnilo naše očakávania, ( bývali sme vo Vrbickej chate, ktorá je s Mikulášskou chatou prepojená podchodom) polpenzia bola bohatá a chutná a večer - živá hudba na terase hotela. Vyskúšali sme bowling aj wellness. Odporúčame.

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi kliniva.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelmikulasskachata, General Manager v zariadení Hotel Mikulasska Chata.Zodpovedané: 23. augusta 2017

Dobrý deň z Jasnej, ďakujeme krásne za Vaše príjemné slová, z ktorých je naozaj cítiť pohodičku:) a je to presne výsledok, ktorý máme za cieľ, u všetkých našich hostí, ktorí ocenia tieto kvality. ďakujeme ešte raz a veľmi sa tešíme, že ste boli spokojní. Pekný deň