“Objednávka Pizze”

Krusty Krab Pizza
Na pozícii č. 9 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Zrecenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Objednával som cez platformu Bistro.sk a nevedel som do čoho idem lebo som objednával o 0:15 v noci. Pri hlade nás, ale zachránila táto donáška a možem s určitosťou povedať že to bola jedna z najlepších pízz, ktorú som dostal. Ak sa ocitnem určite znova v regióne Liptov tak si ju znova objednám!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Tuchy.

Zrecenzované: 16. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Najlepšia pizza v Liptovskom Mikuláši! Veľa pizzerií som vyskúšala, ale naozaj bezkonkurečne najlepšia pizza v LM! Donáška super rýchla, pizza teplá, chutná naozaj a môžem odporučiť pizzu Sandy tá je úplná topka! :)

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Jamnickat.
Zrecenzované: 5. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Chutná pizza s rýchlou donáškou. Pizza bola teplá a šťavnatá a mohol som zaplatiť kartou. Škoda, že pizza sa nedá pozmeniť. Robia len tak ako maju urobené menu.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi MichalM1890.
Zrecenzované: 28. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikájúca pizza a rýchla donáška. Nemám čo dodať ☺️ Keď sme prvý krát zahryzli do pizze naše chuťové bunky doslova ožili

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi adamoo1713.
Zrecenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Krusty Krab Pizza, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Krusty Krab Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!