Recenzované: 31. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Všetko bolo v poriadku. Zamestnanci boli milí a ústretoví. So žiadnymi požiadavkami nemali problém. Hotel leží priamo na kopci, takže stačí obuť lyže a ísť na kopec. Izba bola čistá a postele pohodlné. Odporúčam.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Paradise753133.
Recenzované: 31. januára 2018

Chodievame s kamarátmi na gulášik, dobrý rumík, kávičku. Majú naozaj pekný ski bar, príjemná obsluhu a jedlo bolo tiež super. Vždy sa rád zastavím znova :). A hlavne skvelá poloha - rovno pri lanovke Lúková.

Tip na izbu: Izby s výhľadom na svah môžu byť mega :).
Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi Michal K.
Recenzované: 22. januára 2018

izby na urovni 3* hotela, strava sice chutna ale obedy si radsej dajte v inom hoteli, inak budete najma v hlavnej lyziarskej sezone cakat prilis dlho. zle menezovany personal - chybali nastrete obrusko, nezametene pod stolom, neuplne objednavky, atd. za staznost slubili kompenzaciu, no zostalo len pri slube. hotel ma vybornu polohu pri vleku ale sluzby za tu cenu nestoja. velke sklamanie

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi Alexandra O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaroslav_FIS, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Fis Jasna.Zodpovedané: 30. januára 2018

Dobrý deň z hotela FIS Jasná****, na úvod ďakujeme za feedback. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, stále pracujeme na zlepšovaní našich služieb. Personálne nedostatky sa postupne, ale intenzívne snažíme eliminovať, veríme, že napriek negatívnej skúsenosti, ste si od nás odniesli aj pozitívny dojem, napríklad z výbornej polohy, kvalitnej gastronómie alebo individuálneho prístupu.

Recenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel bol pekny,vianocna vecera super,prostredie ok,ved Tatry☺
1.parkovanie bolo sice bezplatne,ale malo miesta,kluce trebalo nechavat na recepcii
2.casnici v restauracii max.chaos,nezohraty tim,co by sa v hoteli so styrmi hviezdami nemalo stat
3.v blizkosti hotela ziadne chodniky na prechadzky
4.wellnes nema detske bazeny,casovo obmedzeny,ziadna obsluha
5.ja neodporucam tento hotel pre rodiny s malymi detmi,ziadne aktivity

Dátum pobytu: december 2017
2  Poďakujte používateľovi vvm15.
Recenzované: 12. decembra 2017

hotel je pekný, príjemná recepcia, obsluha, starostlivosť o zákazníka. Jedlo skvelé, výber nápojov výborný, umiestnenie hotela skvelé, izby čisté, teplé a krásne, moderné. Doporučujem všetkým budúcim zákazníkom.

Poďakujte používateľovi RobertD6779.