Recenzované: 6. februára 2018

V sobotu podvečer som strávila v hoteli Pošta v Jasnej niekoľko príjemných hodín. V tomto hoteli som bola už niekoľkokrát, ale dojmy z poslednej návštevy sú natoľko intenzívne, že sa chcem o ne podeliť...
akcia Culinary week bola atakom na všetky zmysly. Nielen interiér hotela (vizuálna stránka), nielen personál hotela (emócie), ale aj podávané jedlá, ktoré kúzlil šéfkuchár Tony Casey z Anglicka, podávané pivá a destiláty z Pivovaru ERB z Banskej Štiavnice, ktoré prezentoval obchodný riaditeľ p. Ing. Sivák osobne (chuť), hudba hráčky na saxofón (sluch), všetky detaily večera, vytvorili jedinečný zážitok a zanechali silné, umelecké dojmy.
Celá akcia bola naplánovaná a pripravená do najmenších detailov. Je vidieť za tým množstvo hodín, ktoré zodpovední príprave akcie venovali.
Veľká vďaka všetkým zainteresovaným, ktorí pracujú na tom, aby sme sa mohli slovenským gastrobiznisom hrdiť. Šikovní, rozhľadení, zanietení mladí ľudia! Takí v hoteli pracujú.
Doniesli svetovosť na Slovensko, vďaka takým sa svet o Slovensku dozvie. Fandím, držím palce. Choďte a presvedčte sa na vlastné oči...

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi SilviaS6443.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomáš Š, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Pošta.Zodpovedané: 15. marca 2018

Dobrý deň Silvia a ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Teší nás že ste si event v našom hoteli užili a dúfame že nás svojou návštevou poctíte aj v budúcnosti na ďalšom evente. S úctivým pozdravom,

Recenzované: 16. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Do 4* hotela prichádza človek minimálne s očakávaním, že ho tam nebude nič vyrušovať. V tomto hoteli to tak nebolo. Mladý a snaživý kolektív akoby nemal manažéra na usmernenie, hlavne reštaurácia by koordináciu obsluhy potrebovala.

Najskôr výhody oproti bežným 4* hotelom: Jednoznačne poloha a nový interiér

A teraz rušivé momenty:

·        žiaden welcome drink hoci bol sľúbený v konfirmácii

·        prístelka umiestnená pri nohách!

·        odtok vody v sprche nie je dimenzovaný na prietok sprchy a ak človek nedáva pozor voda sa prelieva do celej kúpeľne

·        chýbajúce uteráky vo wellness

·        chýbajúce vedro s vodou a naberačkou vo fínskej saune

·        viac krát sa mi stalo, že som členov personálu pozdravil prvý

·        neustále sa vypytovanie obsluhy na číslo izby pri večeri

·        hoci sme pri polpenzii uvítali servírovanie večere namiesto bufetu, kvalita nebola gurmánska a chýbalo napr. predjedlo, dezerty však boli dobré

·        stalo sa nám, že nápoje vrátane vína prišli až uprostred hlavného chodu

·        iba 2x sme dostali účet na podpis na podnose

Snáď nabudúce to bude lepšie

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi leki1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomáš Š, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Pošta.Zodpovedané: 22. januára 2018

Dobrý deň a ďakujeme za recenziu leki1. Vaše pripomienky a postrehy sme evidovali. Nápravne opatrenia aby k podobnému nedochádzalo sú už na mieste a verime že sa o kvalite našich služieb prídete presvedčiť už čoskoro na vlastné oči. S úctivým pozdravom.

Recenzované: 12. januára 2018

lokacia exelentna , interier uzasny ,ranajky velmi dobre , myslim ze si kazdy vyberie , vecera na vyber z 3 jedal , chutne , recepcia personal 1* , personal v restauracii 1* len jedna zmena , bohuzial na konci pobytu sa zmena menila.....takze dojem z restauracie nam pokazila obsluha behom 3 min ...
postele absolutny komfort , moznost vybrat si podhlavnik super , izby velmi pohodlne a luxusne zariadne , celkovo vysoka spokojnost

Tip na izbu: 4, 5, poschodie vyhlad na zjazdovky
Dátum pobytu: január 2018
2  Poďakujte používateľovi Monika A.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomáš Š, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Pošta.Zodpovedané: 14. januára 2018

Dobrý deň Monika a ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu nášho hotela. Teší nás že ste si pobyt u nás užili a dúfame že pozitívny dojem dojem pretavíte aj do ďalšej návštevy alebo odporúčaniu Vašej rodine a známym. S úctivým pozdravom,

Recenzované: 22. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

TOP hotel..stravila som tu so synom 4dni ..maximalna spokojnost..krasny.. novy..luxusny.. velmi mily personal.. pekny wellness ...vyborne situovany rovno pri svahu.. tesime sa uz na dalsiu navstevu✌️

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi MiroslavaM125.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomáš Š, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Pošta.Zodpovedané: 27. decembra 2017

Dobrý deň Miroslava a ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší že ste si pobyt u nás užili. Budeme aj naďalej usilovne pracovať na tom aby ste si aj na budúce našli dôvod na návštevu. S úctivým pozdravom,

Recenzované: 21. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Nadherny hotel s dokonalym dizajnom hned pri svahu. Chcem pochvalit personal, ktory sa neskutocne stara a snazi sa splnit kazde vase prianie. Klobuk dole, malokedy sa s takym stretnete. Velke dakujem za ich pracu. Hotel vrelo odporucam, topka v Jasnej.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi keppa7.

Dobrý deň keppa7 a ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší že ste si pobyt u nás úžili. Každý jeden hosť je pre nás dôležitý a preto si vážime že ste si pre svoj pobyt vybral práve náš hotel. Personálu odovzdáme pochvalu a poďakujeme vo Vašom mene. S úctivým pozdravom