“Príjemné posedenie pri piffku”
Recenzia Al Pačin

Al Pačin
Na pozícii č. 5 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Zrecenzované: 23. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemný bar / restaurácia na rannú kávičku či denné alebo večerné pivko. Príjemná zmena oproti väčšine barov zo siete TMR, kde to tlačia či hrajú sa na StMoritz, tu na vás dyýcha príjemná atmosféra. Samozrejme každému iné vyhovuje ja som sa TU cítil super. Prostredie, personál, kávička a ponuka kvalita pivka.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Vizo69.

Zrecenzované: 19. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Na prvý pohľad reštaurácie by ste nečakali jedlo v dobrej kvalite, ale šéfkuchár nám pripravil naozaj vynikajúcu večeru. Veľká pochvala, ďakujeme. Team Ufo ;)

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi SarahL8777.
Zrecenzované: 16. januára 2018

Opakovane v Al Pačine: Každá návšteva v Al Pačine s rovnakou kvalitou: športová atmosféra, všímavá obsluha, dobré jedlo.

Poďakujte používateľovi kkorzova.
Zrecenzované: 17. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Fajn bar u hotelu Ski u lanovky stanice Zahrádky.Ceny srovnatelne s podobnymi bary a restauracemi.Možnost dát si zde i jídlo . Orientačně léto 2017 0.5l pivo cca 3EUR, káva od 1,5EUR.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi myschad01.
Zrecenzované: 26. júla 2017

obsluha milá, ale neprofesionálna... vadilo mi ze nápoje nosia vzdy v rukách... na ich cenovú kategoriu nevhodnééé...

Dátum návštevy: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Wanderer624004.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Al Pačin, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Al Pačin? Podeľte sa o svoje zážitky!