Recenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Nedá sa mi zmeniť termín, boli sme tu v máji 2017. Pre nas to bol super pobyt, aj ked pocasie nebolo uplne idealne. Boli sme tri pary, jeden par s psikom, jeden klasika a my s malym synom. Mali sme izby vedla seba, na prvom poschodi, smerom na kade, nasa bola nejaka rodinna alebo také nieco, bola proste prijemne velka aj ked sme mali rozlozenu postielku. 2 balkony, to mali vsetci, takze sme mali vsetky balkony na celej jednej strane hotela :).
Strava: v case nasej navstevy bola strava vynikajuca! Mali sme polpenziu, ano, vyber mozno mensi (ale podla mna akurat na kategoriu hotela), ale chutilo ako od maminky, nevedeli sme sa dojest.
Personal: Mladi, ochotni, dalo sa pokecat, toto mam rad a takto mi to vyhovuje.
Wellnes: "len" kade a sauna, ale dohodli sme si cas ako posledni, pivko, sampus, predlzene hodiny, parada. Kto si ako zariadi, tak ma.

Ja odvtedy tento hotel vsetkym odporucam, niekolko krat sme tam chceli opat ist, ale v danych terminoch vzdy vybookovane.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi martinrA957FP.
Recenzované: 22. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie pekne,izby ciste a to je asi vsetko pozitivne co mozem povedat,boli sme v ovela lepsich hoteloch ako je tento ak mam porovnavat,strava no da sa zjest nejaky velky vyber nieje,obsluha tiez nijak vynimocna.Ked to zhodnotim druhy krat by som tam uz urcite nesla.

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Trail670689.
Recenzované: 7. mája 2018 cez mobilné zariadenie

V tomto zariadení je naozaj že svetlá reštaurácia... Jedlo vyzeralo na tanieri luxusne a chutilo viac než len skvele. Ubytovanie bolo fajn, oceňujem skvelú polohu ako východiskový bod pre turistiku. Fínska sauna a exteriérové kade tiež nesklamali.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi JanaD1097.
Recenzované: 6. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Predlzeny vikend vJasnej.Hotel Bjornsonka zas nesklamal,vyborna strava/naozaj ocenujem pri mojich stale hladnych stravnikoch ).komorne a netradicne wellnes, detske ihrisko,super vychodzia poloha na tury a pre nas v neposlednom rade velke plus za moznost ubytovania sa so psikmi za rozumnu cenu.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi AndreaB11982.
Recenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

rodinná izba akurát pre 4-člennu rodinku ☺️ restauracia super! (odporucam hamburger Björson a pre deti detské meničko super) výhodou je poloha blízko svahu a v zimnom období horuce kade na regeneraciu vonku aj so saunou

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi vanesa12345.