Recenzované: 6. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Predlzeny vikend vJasnej.Hotel Bjornsonka zas nesklamal,vyborna strava/naozaj ocenujem pri mojich stale hladnych stravnikoch ).komorne a netradicne wellnes, detske ihrisko,super vychodzia poloha na tury a pre nas v neposlednom rade velke plus za moznost ubytovania sa so psikmi za rozumnu cenu.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi AndreaB11982.
Recenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

rodinná izba akurát pre 4-člennu rodinku ☺️ restauracia super! (odporucam hamburger Björson a pre deti detské meničko super) výhodou je poloha blízko svahu a v zimnom období horuce kade na regeneraciu vonku aj so saunou

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi vanesa12345.
Recenzované: 16. januára 2018

Asi vymenili kuchára, večerné jedlo 14.1. bez chuti. A čašnici nevedia vytvoriť pocit pohody pri jedle ( chmátanie dojedených tanierov rýchlosťou blesku a striekanie stolov chémiou počas večere ). Servírka rýchla pracovitá ale bez jediného úsmevu.

Dátum pobytu: január 2018
2  Poďakujte používateľovi kkorzova.
Recenzované: 6. septembra 2017

Priatelia,
máte radi škandinávsky fuknčný a príjemný štýl hotel Björnson Vás príjemne prekvapí. Kúsok severu u nás na Slovensku. Pekný, príjemný a čistý hotel s ochotným a milým personálom. Odporúčam zakúpiť si polpenziu - určite nebudete ľutovať. Raňajky aj večere formou švédskych stolov Vám určite zaženú hlad. Navyše cena, ktorú zaplatíte, je vzhľadom na lokalitu veľmi rozumná. Ak do Jasnej - určite bývajte v Björnson! A vyskúšajte aj kúpeľ v kúpacích kadiach pred hotelom - najlepšie pri hviezdnej oblohe! ?Myslím, že budete mať na čo spomínať.

Tip na izbu: Vezmite si priestranný apartmán, budete mať krásnu izbičku :)
Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi Delon212.
Recenzované: 28. júla 2017

Príjemný novootvorený hotel po rekonštrukcii, prostredie príjemné a upravené. Pozorný personál, kuchyňa veľmi dobrá, strava vynikajúca. Personál ochotne poradí, ma znalosti okolia a odporúči miesta, ktoré sú vhodné navštíviť. V nepriaznivom počasí odporúčam využiť "kade", je to príjemný relax i po náročnej túre. vrelo odporúčam

Tip na izbu: Príjemné sú izby z balkónom
Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi nutelm2017.