Recenzované: 26. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ked sme vstupili do hotela, nas hned vital vona wellnesu. Recepcna mila, rychlo nas zaevidovala, porozpravala, ake moznosti ponuka hotel. Plus uvitaci kolacik sme dostali, co tiez milo posobilo. Izba vynikajuca, cista, zupan, papuce prichystane na izbe. Wellnes je dobry pre dospelych. Rodinam s malymi detmi neodporucam. Skorej na relax. 2 vyrivky, vonkajsia fin sauna s moznostou ist hned do potoka. Obsluha pozorna, udrzali aj cistotu. Vecera troska drahsia, ale co ine ma cakat clovek v luxusnom prostredi. Ranajky uzasne, ma pozitivne prekvapil pult s gluten free ponukou. V loggie krb, vecer velmi dobre na oddychovanie pri poharik vina. A co sa nam lubilo, ze myslia aj na deti, a maju miestnost na hranie. Aj na druhej strane potoka je male ihrisko a stromcek na objimanie. Tak do toho. Hotel odporucam. Mozno este sa vratime ;) Dakujeme za prijemny pobyt.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi wChristineW.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 4. decembra 2018

Dobrý deň,
ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nášho hotela Tri studničky .
Sme veľmi radi ak sa Vám u nás páčilo a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 24. septembra 2018

Cestou na víkendový pobyt do iného zariadenia sme sa zastavili v tunajšej reštaurácii.Musím priznať že sme neoľutovali.Príjemné prostredie,milý personál,prvotriedna strava.Všetko pekne naaranžované,chutné-žiadne polotovary.Obsluha takisto na jednotku.Ďakujeme

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi majo668.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 28. septembra 2018

Dobry den,
dakujeme velmi pekne za krasne hodnotenie.
Vzdy nas potesi ked su nasi hostia spokojni je to presne to o co sa snazime.
Budeme radi ked nas navstivite aj nabudúce.
Martin Strkolec

Recenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme si vybrali na zaklade dobrych referencii priatelov a musim povedat ze nesklamal. Hotel je situovany v Demanovskej doline takze sa z neho daju lahko podnikat rozne turisticke vyjazdy. My sme ho primarne pouzili ako zakladnu pre navstevu okolitych aquaparkov a inych aktivit pre deti.
V hoteli sme boli ubytovani s manzelkou a dvomi detmi 2 a 3r v izbe deluxe s rozlohou cca 40m2. Izba bola dostacujuca a dostali sme k dispozicii jednu detsku postielku zdarma. Druhu bolo mozne mat za priplatok, my sme mali vlastnu. Izba a kupelna boli pekne a vkusne zariadene. Celkovo hotel posobil velmi luxusne, zaroven vsak aj utulne a panovala v nom skvela atmosfera. Najviac zaujali spolocne priestory s krbom okolo baru a recepcie. Detom sa pacili najma akvaria pri recepcii:) kazda cesta okolo musela byt zastavka.
Kuchyna bola vynikajuca. Klobuk dole. Napriek tomu ze sme mali polpenziu a vecere boli servirovane formou viac chodoveho menu, jedlo bolo vzdy velmi chutne a oku lahodiace. Deti mali moznost vybrat si z detskeho menu z viacero jedal. Ranajky boli formou bufetu a rovnako vo vysokom standarde, presne tak ako sa na 4* hotel patri.
Bezprostredne vedla restauracie je konferencna miestnost, ktora bola pocas nasho pobytu vyuzivana minimalne. Hotel tam sustreduje niekolko detskych hraciek a hier takze sa tam deti pocas nasich jedal odbiehali hrat s ostatnymi detmi a my sme mali aspon chvilu cas na jedlo.
Personal bol velmi mily a usluzny od recepcie az po upratovanie.

Asi jedine negativum by som spomenul velky hluk v izbe od hlavnej cesty. Okna akoby vobec netlmili hluk z aut. Prvy den sme stale chodili okolo okien ze musi byt niektore otvorene. A nebolo:) Musim podotknut ze dnes je tato cesta uz velmi frekventovana takze by som pre buducnost uprednostnil izby situovane na druhu stranu k potoku Demanovka.
Hotel rozhodne odporucam pre pary na romanticke vypadky ale prijemne sa budu citit aj rodiny s detmi. My sa jednoznacne vratime.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi pagi28.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 22. septembra 2018

Dobrý deň,
ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nášho hotela Tri studničky .
Veľmi si ceníme Váš názor a sme radi, že ste boli spokojní s našou kuchyňou a personálom.
Rád im odovzdám Vašu spätnú väzbu osobne.
Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Poceste do apartmanu sme vyhladli tak sme sa zastavili na obed. Už po prichode je vidiet, ze luxusom nesetrili. Obsluha velmi mila a rychla. V menu bol bravcovy rezen bez priplatku ho vymenili za kuraci. Trosku vyssie ceny ale kvalita jedla bola super.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi tszolgai.

Dobry den,

velmi pekne dakujeme za Vasu recenziu vzdy nas potesi ak hostia ocenia nas personal.
Uz teraz sa tesime na Vasu dalsiu navstevu.

Recenzované: 28. augusta 2018

Zaujímavý štýlový hotel, ktorý odporúčam každej kategórii návštevníkov. Relatívne malé, al čistučké a udržiavané izby, jednoduchý wellnes s výbehom do potoka. Skvelá kuchyňa so sezónnym 4 chodovým večerovým menu, ktoré aj napriek nie veľkým porciám zasýti aj 100 kilového chlapa. Milý, úslužný a nevtieravý personál. Krásna okolitá príroda s možnosťami na turistiku pre všetky kategórie.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi 282stanislavj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 2. septembra 2018

Dobry den, pan Stanislav,

dakujeme pekne za Vase super hodnotenie a zaroven sme radi ak ste boli spokojni.
Vzdy nas potesi takato spatna vazba je to presne to o co sa snazime.
Uz teraz sa tesime na Vasu dalsiu navstevu.