Recenzované: 24. septembra 2018

Cestou na víkendový pobyt do iného zariadenia sme sa zastavili v tunajšej reštaurácii.Musím priznať že sme neoľutovali.Príjemné prostredie,milý personál,prvotriedna strava.Všetko pekne naaranžované,chutné-žiadne polotovary.Obsluha takisto na jednotku.Ďakujeme

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi majo668.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 28. septembra 2018

Dobry den,
dakujeme velmi pekne za krasne hodnotenie.
Vzdy nas potesi ked su nasi hostia spokojni je to presne to o co sa snazime.
Budeme radi ked nas navstivite aj nabudúce.
Martin Strkolec

Recenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme si vybrali na zaklade dobrych referencii priatelov a musim povedat ze nesklamal. Hotel je situovany v Demanovskej doline takze sa z neho daju lahko podnikat rozne turisticke vyjazdy. My sme ho primarne pouzili ako zakladnu pre navstevu okolitych aquaparkov a inych aktivit pre deti.
V hoteli sme boli ubytovani s manzelkou a dvomi detmi 2 a 3r v izbe deluxe s rozlohou cca 40m2. Izba bola dostacujuca a dostali sme k dispozicii jednu detsku postielku zdarma. Druhu bolo mozne mat za priplatok, my sme mali vlastnu. Izba a kupelna boli pekne a vkusne zariadene. Celkovo hotel posobil velmi luxusne, zaroven vsak aj utulne a panovala v nom skvela atmosfera. Najviac zaujali spolocne priestory s krbom okolo baru a recepcie. Detom sa pacili najma akvaria pri recepcii:) kazda cesta okolo musela byt zastavka.
Kuchyna bola vynikajuca. Klobuk dole. Napriek tomu ze sme mali polpenziu a vecere boli servirovane formou viac chodoveho menu, jedlo bolo vzdy velmi chutne a oku lahodiace. Deti mali moznost vybrat si z detskeho menu z viacero jedal. Ranajky boli formou bufetu a rovnako vo vysokom standarde, presne tak ako sa na 4* hotel patri.
Bezprostredne vedla restauracie je konferencna miestnost, ktora bola pocas nasho pobytu vyuzivana minimalne. Hotel tam sustreduje niekolko detskych hraciek a hier takze sa tam deti pocas nasich jedal odbiehali hrat s ostatnymi detmi a my sme mali aspon chvilu cas na jedlo.
Personal bol velmi mily a usluzny od recepcie az po upratovanie.

Asi jedine negativum by som spomenul velky hluk v izbe od hlavnej cesty. Okna akoby vobec netlmili hluk z aut. Prvy den sme stale chodili okolo okien ze musi byt niektore otvorene. A nebolo:) Musim podotknut ze dnes je tato cesta uz velmi frekventovana takze by som pre buducnost uprednostnil izby situovane na druhu stranu k potoku Demanovka.
Hotel rozhodne odporucam pre pary na romanticke vypadky ale prijemne sa budu citit aj rodiny s detmi. My sa jednoznacne vratime.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi pagi28.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 22. septembra 2018

Dobrý deň,
ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nášho hotela Tri studničky .
Veľmi si ceníme Váš názor a sme radi, že ste boli spokojní s našou kuchyňou a personálom.
Rád im odovzdám Vašu spätnú väzbu osobne.
Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Poceste do apartmanu sme vyhladli tak sme sa zastavili na obed. Už po prichode je vidiet, ze luxusom nesetrili. Obsluha velmi mila a rychla. V menu bol bravcovy rezen bez priplatku ho vymenili za kuraci. Trosku vyssie ceny ale kvalita jedla bola super.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi tszolgai.

Dobry den,

velmi pekne dakujeme za Vasu recenziu vzdy nas potesi ak hostia ocenia nas personal.
Uz teraz sa tesime na Vasu dalsiu navstevu.

Recenzované: 28. augusta 2018

Zaujímavý štýlový hotel, ktorý odporúčam každej kategórii návštevníkov. Relatívne malé, al čistučké a udržiavané izby, jednoduchý wellnes s výbehom do potoka. Skvelá kuchyňa so sezónnym 4 chodovým večerovým menu, ktoré aj napriek nie veľkým porciám zasýti aj 100 kilového chlapa. Milý, úslužný a nevtieravý personál. Krásna okolitá príroda s možnosťami na turistiku pre všetky kategórie.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi 282stanislavj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Strkolec, Manažér v zariadení Hotel Tri Studničky.Zodpovedané: 2. septembra 2018

Dobry den, pan Stanislav,

dakujeme pekne za Vase super hodnotenie a zaroven sme radi ak ste boli spokojni.
Vzdy nas potesi takato spatna vazba je to presne to o co sa snazime.
Uz teraz sa tesime na Vasu dalsiu navstevu.

Recenzované: 17. augusta 2018

Ubytovanie v apartmáne bolo pripravené, čakala nás fľaša vychladeného šampanského, misa ovocia a sladké prekvapenie. Apartmán bol veľký s priestrannou kúpeľňou s vaňou a sprchovým kútom. Nechýbalo nič, čo má byť v danom type zariadenia. Balkón s výhľadom na potok Demänovka, perfektné spanie na bylinkových vankúšikoch. Wellness bol bonusom. Ochotná pani Natália vždy poradila s výberom čaju, recepčná pani Janka s jej neustálym úsmevom vždy poradila a pomohla, obľúbili sme si ju hneď pri príchode. Raňajky boli výborné a pestré /pred návštevou hotela sme strávili dovolenku na Sardínii ale porovnať raňajky by bola urážka pre Tri Studničky/. Večera viacchodová ale uprednostnili by sme skôr finančný budget a radšej doplatiť, ale vybrať si z celej ponuky jedálneho lístka. Personál v reštaurácii bol ochotný, hlavne pán Patrik. Prehodiť zopár slov a odporúčaní padne vhod. Cítili sme sa výborne a určite sa budeme chcieť vrátiť. Najkrajšiu izbu hotela sme si užili.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Odyssey720406.

Dobrý deň pán Vladimír,
ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nášho hotela Tri studničky .
Sme veľmi radi ak sa Vám u nás páčilo, vždy nás veľmi poteší, keď hostia ocenia náš personál a kuchyňu.
Rád im odovzdám Vašu spätnú väzbu osobne.
Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.