“pokojný let”
Recenzia flydubai

Zrecenzované: 19. marca 2018

Napriek nepriaznivým recenziám tejto spoločnosti všetky naše štyri lety Bratislava-Dubaj-Zanzibar a späť prebehli absolutne bez problémov. Nedostanete síce zadarmo žiadne jedlo, ani pitie, ale kúpiť si môžete čokolvek. Personál neustále niečo ponúka. Batožina došla v poriadku.

Dátum cesty: február 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Zdenka P.
Napísať recenziuRecenzie (3 479)

Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Lietam pomerne často a to aj súkromne či služobne. Nestretol som sa s tým, ak sa na palube platí za vodu či kávu. Žiadne zo zariadení určených na zábavu nefunguje korektne a to ani po zaplatení, tak vám musí palubný personál vrátiť peniaze alebo presadiť na miesto kde to funguje. Palubný personál nezbieral počas letu odpadky priebežne čo bol už úplný vrchol. Nie je to otázka peňazí nemyslite si že flyDubai je najlacnejšia airolinka na svete... za bežnu letenku v bežnej cene nedostanete skoro nič a to vrátane vyššie uvedenej vody! Neodporúčam.

Dátum cesty: február 2018
    • Pomer kvality a ceny
Poďakujte používateľovi Martin S.
Zrecenzované: 20. januára 2018

Leteli sme spolu 4ia. Objednali sme si business triedu nakolko mali prave dobru akciu. Niekedy sa podari kupit vyhodnejsie letenky a inokedy bohuzial nie. Musim pochvalit predovsetkym prilet a odlet z Dubaja. Extra autobus pre business class po prilete do Dubaja. Pri odlete odjazd autobusom z business lounge az po naboardovani ostatnych pasazierov - cize hned po nastupe na palubu nasleduje odlet... odporucam

Dátum cesty: marec 2017
Poďakujte používateľovi FilipG656.
Zrecenzované: 17. januára 2018

Klasika nízkonákladové airolínie, žiadne občerstvenie ani pohodlie treba pretr
pieť cestu, monitory nefunkčné wifi nefunkčná

Dátum cesty: január 2018
Poďakujte používateľovi hade889.
Zrecenzované: 10. januára 2018

Kedze to bol nas druhy let s flydubai, vedeli sme do coho ideme :) Ale cena letenky 370 € ? , no nekup to .....xixi. Myslim ze pomer cena kvalita je celkom v pohode, akurat sa treba popasovat s nedostatkom vody a snad aj jedla. Do dubaia s jedlom nieje problem, pretoze cestujuci dostanu aj jedlo. Horsie je to z dubaia. Neviem akym zazrakom .... asi preto, ze sme cestovali s flydubai druhykrat , sme jedlo dostali :) Pitie je naozaj problem....a na to sme sa pripravili. V BTS na letisku sme si napustili do prazdnej plastovej flase vodicku ....a bolo vyriesene. V Dubai na letisku aj napriek tomu, ze tam bol klasicky automat na vodu, nedoverovali sme mu . Objavili sme obchod , kde za 0,5 USD sa dala kupit 0,5 l cola, sprite alebo voda. Dalo sa platit kartou . Tak sme sa zasobili a vzali si to aj do lietadla :)

Dátum cesty: júl 2017
    • Jedlo a nápoje