“Spiatočný let zrušený, peniaze doteraz nevrátili.”
Recenzia Wizz Air

Zrecenzované: 2. apríla 2018

Spiatočný let v decembri v nedeľu krátko pred pol nocou zrušili asi 2 hodiny pred odletom, nikto na letisku však nebol schopný poskytnúť náhradný let ani ubytovanie. Wizzair odmietol preplatiť akékoľvek vzniknuté náklady. Poslali akurát tak mínusovú faktúru za zrušenú spiatočnú letenku, peniaze však doteraz neprišli ani po niekoľkých reklamáciach, prešlo už 5 mesiacov...

Dátum cesty: december 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Gabriel G.
Napísať recenziuRecenzie (16 887)

Zrecenzované: 29. marca 2018

slušný priemer služieb, pozorný personál, dobrá čistota, v poslednom čase zlepšená komunikácia, žiada sa aj v slovenskom jazyku, ak prepravca prevádzkuje lety zo Slovenska, nie sú jasné podmienky pre prepravu batožiny, často sa menia a stále sú drahšie

Dátum cesty: október 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Zrecenzované: 16. februára 2018

Všetko naviac si treba zaplatiť napr. priestor pre nohy, čistota v pohode, personál ochotný ústretový, ceny sú primerané celkové hodnotenie je kladné

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi valopohlidal.
Zrecenzované: 28. januára 2018

S touto leteckou spoločnosťou som už letela. Teraz je v cene letenky možnosť vziať si so sebou ďalšiu príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 23 cm. Táto zmena ma potešila, celkovo som s WizzAir spokojná a budem túto leteckú spoločnosť využívať aj v budúcnosti.

Dátum cesty: november 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Jarmila V.
Zrecenzované: 8. decembra 2017

S touto leteckou spoločnosťou sme leteli prvýkrát a boli sme milo prekvapení už na letisku v Košiciach s príjemným personálom nielen na check -in ale aj v kaviarničke. V lietadle tam aj späť nás privítali milé a ochotné slovenské letušky. Veľmi sa nám páčilo, že nás pilot informoval o celej trase letu. Výborná cena leteniek a pohodový let.Jediná malá chybička krásy - menší priestor na nohy.

Dátum cesty: november 2017
Poďakujte používateľovi renzat48.