“wizz air”
Recenzia Wizz Air

Zrecenzované: 29. marca 2018

slušný priemer služieb, pozorný personál, dobrá čistota, v poslednom čase zlepšená komunikácia, žiada sa aj v slovenskom jazyku, ak prepravca prevádzkuje lety zo Slovenska, nie sú jasné podmienky pre prepravu batožiny, často sa menia a stále sú drahšie

Dátum cesty: október 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Napísať recenziuRecenzie (16 887)

Zrecenzované: 16. februára 2018

Všetko naviac si treba zaplatiť napr. priestor pre nohy, čistota v pohode, personál ochotný ústretový, ceny sú primerané celkové hodnotenie je kladné

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi valopohlidal.
Zrecenzované: 28. januára 2018

S touto leteckou spoločnosťou som už letela. Teraz je v cene letenky možnosť vziať si so sebou ďalšiu príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 23 cm. Táto zmena ma potešila, celkovo som s WizzAir spokojná a budem túto leteckú spoločnosť využívať aj v budúcnosti.

Dátum cesty: november 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Jarmila V.
Zrecenzované: 8. decembra 2017

S touto leteckou spoločnosťou sme leteli prvýkrát a boli sme milo prekvapení už na letisku v Košiciach s príjemným personálom nielen na check -in ale aj v kaviarničke. V lietadle tam aj späť nás privítali milé a ochotné slovenské letušky. Veľmi sa nám páčilo, že nás pilot informoval o celej trase letu. Výborná cena leteniek a pohodový let.Jediná malá chybička krásy - menší priestor na nohy.

Dátum cesty: november 2017
Poďakujte používateľovi renzat48.
Zrecenzované: 6. decembra 2017

Vzhladom k cene letenky v nami pozadovanom termine bol let s touto leteckou spolocnostou v pohode. Neda sa sice porovnat s Air France, Turkish airlines, ale kto chce obletiet cely svet za maly peniaz, ostatne sluzby neriesi.

Dátum cesty: august 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Jana S.