“Príjemný zážitok”
Recenzia Wizz Air

Zrecenzované: 8. decembra 2017

S touto leteckou spoločnosťou sme leteli prvýkrát a boli sme milo prekvapení už na letisku v Košiciach s príjemným personálom nielen na check -in ale aj v kaviarničke. V lietadle tam aj späť nás privítali milé a ochotné slovenské letušky. Veľmi sa nám páčilo, že nás pilot informoval o celej trase letu. Výborná cena leteniek a pohodový let.Jediná malá chybička krásy - menší priestor na nohy.

Poďakujte používateľovi renzat48.
Napísať recenziuRecenzie (9 490)

Zrecenzované: 6. decembra 2017

Vzhladom k cene letenky v nami pozadovanom termine bol let s touto leteckou spolocnostou v pohode. Neda sa sice porovnat s Air France, Turkish airlines, ale kto chce obletiet cely svet za maly peniaz, ostatne sluzby neriesi.

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
Poďakujte používateľovi Jana S.
Zrecenzované: 1. decembra 2017

Lietam pravidelne spoločnoťou Wizzair a nikdy som nemala s nimi problém. Personál milí a ochotní, obsluha na úrovni, akurát všetko drahé :D Rayanair sa na nich nešplhá.

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
Poďakujte používateľovi Mariana Š.
Zrecenzované: 8. novembra 2017

Menšie problémy pri odbavovaní batožiny, z dôvodu zmeny rozmerov batožiny.Let prebiehal podľa letového poriadku, pristátie bolo v predstihu. Milé usmievavé slovenské letušky, ktoré počas letu ponúkali nápoje, jedlo a predmety. Taktiež pilot, ktorý cestujúcich informoval o trase letu,výške a krajinami ponad ktorými preletíme , ale aj o teplotných podmienkach mesta do ktorého prilietame.
Nedostatkom je menšie miesto na nohy a nedisciplinované ukladanie príručných batožín cestujúcimi.
Určite využijem služby WIZZ AIR aj v budúcnosti.

Poďakujte používateľovi lenka851.
Zrecenzované: 7. novembra 2017

Let prebiehal pokojne. Lietadlo pristalo na cas. Stevardky veľmi mile a ústretové pre mamičky cestujúce same s bábätkom

Poďakujte používateľovi TammySax.