“Na dlhé lety málo miesta a málo jedla”
Recenzia Thai Airways

Zrecenzované: 3. marca 2018

Táto letecká spoločnosť je určená asi hlavne pre nižších ľudí. Mám 190cm, nemal som príplatok za miesto pre nohy, ale napriek tomu toho miesta bolo tak úboho málo, že ten 11-hodinový let bol priam utrpenie. Úzke sedadlá , 4 vedľa seba spôsobujú, že mohutnejší ľudia si nemajú kam dať ruky, lakte. 4 sedadlá, 5 lakťových opierok. Skrátka tlačenica neskutočná. Pre vyšších a mohutnejších ľudí. A čo sa týka stravy na palube. Hodinu po odlete podávali jedlo, a potom asi hodinu a pol pred pristátim. Medzi tým iba sem tam voda či džús, ale nič drobné na zjedenie. A to po dobu asi 7 až 8 hodín. Čo je dosť veľa. Po tejto skúsenosti už viem, že dlhšie lety si vyberiem inú spoločnosť

Dátum cesty: január 2018
3  Poďakujte používateľovi MartinS10800.
Napísať recenziuRecenzie (15 623)

Zrecenzované: 2. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Touto leteckou spolocnostou som letel prvy krat a presvedcil som sa ze nie nahodou je v hodnoteni tak vysoko.Maju vyborne lietadla a obsluha na palube je tiez dobra.Priestor medzi sedadlami je tiez vyhovujuci takze sa sedi celkom dobre.Jedlo je chutne a z napojov su k dispozicii alkoholicke napoje ako pivo vino gin whisky a taktiez aj nealkoholicke napoje roznych druhov.Urcite doporucujem tuto letecku spolocnost.

Dátum cesty: január 2018
4  Poďakujte používateľovi cestovatel69.
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 21. apríla 2018 cez mobilné zariadenie