“Bezproblémový let”
Recenzia SmartWings

Úplne bezproblémový krátky let, príjemný personál, ktorý v rámci letu rozdával bagety, kávu, nealko nápoje. Priestory veľkostne ako v nízkonákladovke.

Poďakujte používateľovi saskamathi.
Napísať recenziuRecenzie (2 682)

Zrecenzované: 14. septembra 2019

Smartwing ani CSA nikdy vice. Mizerny servis, neustale zpozdeni, lzive informace ohledne zpozdeni, cena letenek rozhodne neodpovida kvalite a neustale incidenty typu prejeta draha let na jeden motor hovori za vse... u tehle firmy BOHUZEL SAFETY NENI NA PRVNIM MISTE. Penize jsou dulezitejsi, ze? Amateri...

Dátum cesty: august 2019
Poďakujte používateľovi Jan K.
Zrecenzované: 13. septembra 2019

Pohodlny a pokojny let, vsetko presne nacas. Personal super, trpezlive a usmievave letusky. Let prebiehal pokojne.

Poďakujte používateľovi Coastal796881.
Zrecenzované: 10. septembra 2019

Na dovolenku aj späť sme leteli Boingom 737-800, prei ceste tam bol dosť stiesnený priestor medzi sedadlami, pri ceste späť bol tento priestor o čosi väčší, asi to bolo novšie lietadlo. Všetky jedlá a nápoje sú len za platbu. Aspoň jeden nápoj by mohol byť v cene vzhľadom na to, že sa jedná o 4,5 hod let. Priestor bol klimatizovaný primerane. Takže let hodnotím ako dobrý, leteli sme bez meškania.

Poďakujte používateľovi MajkaFox.
Zrecenzované: 9. septembra 2019

Ihneď v úvode upozorňujem, že hoci miestom odletu uvádzam Bratislavu, skutočný odlet sa uskutočnil z letiska Sliač a o ňom ďalej píšem. TripAdvisor sa totiž ku Sliaču nehlási, nepozná ho ...
S leteckou spoločnosťou SmartWings som letel s rodinou do Kalogrie v Grécku. Prekvapil ma odlet z letiska Sliača ako Bratislavčan bývajúci kúsok od letiska som spočiatku chcel zájazd zrušiť. Potom som sa so Sliačom zmieril - a dobre som urobil.
Hoci moja rodiina letela po prvý raz v živote, komorná, priateľská, až rodinná atmosféra letiska ich ukľudnila. Nakoľko okrem nás - pasažierov letu do Kalogrie neboli na letisku pasažieri do iných destinácií, zavládla už tu akási priateľská tímová atmosféra. Tá sa potom už priamo v lietadle umocnila, ku čomu do značnej miery prispel sympatický personál lietadla. Poniektorých cestujúcich, najmä deti, nadchla poskytnutá bagetka a keksík s nápojom, dospelých celkom chutná káva. Let bol pokojný (zrejme pilot vedel, čo robí) a pomerne krátky. Takže - vcelku pohoda, čo viac si želať?
Rovnalý priebeh mala i spiatočná cesta, ktorú nám spestrilo len letisko Araxos v Patrase, ktoré údajne z dôvodu požiaru technológie večer pred naším odletom uzavrelo svoju prevádzku . Pre nás to znamenalo odlet z Atén, čiže namiesto 7 minút z rezortu Kalogria na letisko sme sa trepali autobusmi vyše 3 hodiny. Ale prežili sme a spiatočný let so spoločnosťou SmartWings na letisko Sliač bo opäť pohodový. Čiže - túto spoločnosť môžem s kľudným svedomím každému odporučiť.

Poďakujte používateľovi Dvojhonzo.