“Let z Bratislavy do Dalamánu ako švajčiarske hodinky”
Recenzia Ryanair

Let parádny, načas, personál príjemný, nápomocný po dostavení sa na svoje miesto. Dostatok miesta na nohy, čisté všetko.

Dátum cesty: september 2019
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Janka B.
Napísať recenziuRecenzie (71 608)

Zrecenzované: 9. septembra 2019

Misery, but we didn´t expect more trom this transport company. Za málo peňazí zodpovedajúce služby. Hlavne že sme sa štastlivo a bez akýkoľvek problémov dostali na na Cyprus a späť.

Dátum cesty: júl 2019
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Andrea H.
Zrecenzované: 27. augusta 2019

Cestovanie ako na trhoch najprv ponúkanie parfumov potom výhernej lotérie. Lietadlo neupratali keď sme išli spať je vidno nízko nákladová spoločnosť ma síce väčšie zárobky ako iné spoločnosti , ale sú to žgrloši.

Dátum cesty: august 2019
Poďakujte používateľovi MartinSaga.
Zrecenzované: 22. augusta 2019

Na viacerých letoch bol nepríjemný palubný personál. Pár krát sa stalo, že meškali. Cena leteniek veľmi výhodná.

Dátum cesty: november 2018
Poďakujte používateľovi DominikaPD.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Táto spoločnosť len okráda ľudí. Vyhodí lacné letenky a peniaze získa inou cestou. Sedadlá rozhodí po celom lietadle, aby si ľudia platili za to, že budú sedieť pri sebe, aj keď je lietadlo poloprázdne. Na letisku v Bologni má Rayner asi samostatné kritéria, pretože nám dali na Gate zaplatit príručnú batožinu, ako veľkú batožinu. Veľkosť a váha vyhovovala, na to si dávame pozor. Samozrejme, akákoľvek komunikácia bola zbytočná a aj apelovanie na to, že s touto batožinou sme leteli aj z Bratislavy bez problémov. Premotivovanú pani za priehradkou, ktorá si hladkala ego nič nezaujímalo a na otázku, či teda v rámci príručnej batožiny máme mať len pas a peňaženku nereagovala. Samozrejme, museli sme to zaplatiť, keď sme chceli odletieť. Ostatní pasažieri len nechápavo krútili hlavou, čo týmto pracovníčka letiska sleduje. S podobnými skúsenosťami sa stretlo mnoho ľudí. Je to na hanbu.

Dátum cesty: august 2019
Poďakujte používateľovi 9999Maria9999.