“Pokojny let”
Recenzia Ryanair

Zrecenzované: 7. apríla 2018

Okrem asi polhodinoveho meskania sa nic ,co by ovplyvnilo let,nestalo,Letusky boli mile,usmievave a ochotne.Vdaka pocasiu sme mali uplne pokojny let.Pocuvam vselico na tuto spolocnost,ale vzhladom na cenu leteniek sa jej neda nic vazne vytknut.Rada s nimi lietam a buduci let bude tiez s nimi do Londyna.

Dátum cesty: január 2018
Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Napísať recenziuRecenzie (77 654)

Zrecenzované: 3. apríla 2018

Ryanair sme využili už viackrát-super, nie je čo dodať! oplatí sa! až na Paríž 2 roky dozadu-tam zrušili spiatočný let, lebo Francúzi večne štrajkujú :-).
Samozrejme, že to spôsobí komplikácie - aj finančné, ale leteli sme o 2 dni neskôr Ryanairom -letenky ostali platné, dobré, že boli voľné kapacity :-).

Dátum cesty: máj 2017
Poďakujte používateľovi Lujza888.
Zrecenzované: 29. marca 2018

pomerne dobre služby, dlhý čas na vybavovanie cestujúcich na anglickej pôde, stiesnené pomery v lietadle, kto však potrebuje pohodlnejší priestor, nech si zvolí sedadlá pri núdzovom východe. Personál nezvládal komunikáciu v slovenskom jazyku, ani poriadok na palube - nezaujal adekvátny postoj k arogantnému pasažierovi, ktorý cestoval pod vplyvom alkoholu a veľmi nepríjemne rušil celú atmosféru

Dátum cesty: apríl 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Zrecenzované: 25. marca 2018

najviac ma na tejto spoočnosti netrápi to, že by bolo málo miesta na nohy, alebo že Vás otravujú ako teleshopping s voňavkami, reprákmi, sluchátkami...ale keď je rozdeľovanie sedenia NASCHVÁL spravené tak, aby ste NESEDELI spolu, tak to je vrchol...doplatiť si za výber sedadla? isto, hneď po nastúpení do lietadla si, začnú všetci vymieňať sedadlá a letušky sa len prizerajú...tlieskam, vyzeralo to ako na tom trhu v Marakéši

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi jh0mer.
Zrecenzované: 20. marca 2018

Leteckou spoločnosťou som letela už viackrát, naposledy 28.11.2017 smer Bratislava - Manchester a späť Edinburgh- Bratislava, oba lety prebehli v poriadku.

Dátum cesty: november 2017
Poďakujte používateľovi Idam29.