“Ryanair”
Recenzia Ryanair

Zrecenzované: 29. marca 2018

pomerne dobre služby, dlhý čas na vybavovanie cestujúcich na anglickej pôde, stiesnené pomery v lietadle, kto však potrebuje pohodlnejší priestor, nech si zvolí sedadlá pri núdzovom východe. Personál nezvládal komunikáciu v slovenskom jazyku, ani poriadok na palube - nezaujal adekvátny postoj k arogantnému pasažierovi, ktorý cestoval pod vplyvom alkoholu a veľmi nepríjemne rušil celú atmosféru

Dátum cesty: apríl 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Napísať recenziuRecenzie (77 635)

Zrecenzované: 25. marca 2018

najviac ma na tejto spoočnosti netrápi to, že by bolo málo miesta na nohy, alebo že Vás otravujú ako teleshopping s voňavkami, reprákmi, sluchátkami...ale keď je rozdeľovanie sedenia NASCHVÁL spravené tak, aby ste NESEDELI spolu, tak to je vrchol...doplatiť si za výber sedadla? isto, hneď po nastúpení do lietadla si, začnú všetci vymieňať sedadlá a letušky sa len prizerajú...tlieskam, vyzeralo to ako na tom trhu v Marakéši

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi jh0mer.
Zrecenzované: 20. marca 2018

Leteckou spoločnosťou som letela už viackrát, naposledy 28.11.2017 smer Bratislava - Manchester a späť Edinburgh- Bratislava, oba lety prebehli v poriadku.

Dátum cesty: november 2017
Poďakujte používateľovi Idam29.
Zrecenzované: 5. marca 2018

S ryanairom som letel prvykrat , vedel som do coho idem, takze som neocakaval ani jedlo , ani pohodlne sedacky , ziadnu vodu. Ved za tu cenu, ktoru som zaplatil ...som nemohol snad ocakavat , ze dostanem trojchodove menu. Let bol spolahlivy , bez meskania, batozinu nemerali, nevazili. Pri ceste spat sme mali dokonca este ranajky z hotela , vodu a dzusy , vsetko sme dostali na palubu lietadla, takze nam ani nechybalo kupovat jedlo v lietadle.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi 935j_nz.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Odlet z Krakova bol omeškaný. Priority bolo OK. Takisto Odlet z Tenerife bol oneskorený o 40 min. Tesne pred odletom bola zmenená brána z 33 na 14, čo wspôsobilo manší zmätok. Služby na palube OK. Stewardi OK.

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi Kirecuk.