“Manchester”
Recenzia Ryanair

Zrecenzované: 20. marca 2018

Leteckou spoločnosťou som letela už viackrát, naposledy 28.11.2017 smer Bratislava - Manchester a späť Edinburgh- Bratislava, oba lety prebehli v poriadku.

Dátum cesty: november 2017
Poďakujte používateľovi Idam29.
Napísať recenziuRecenzie (78 297)

Zrecenzované: 5. marca 2018

S ryanairom som letel prvykrat , vedel som do coho idem, takze som neocakaval ani jedlo , ani pohodlne sedacky , ziadnu vodu. Ved za tu cenu, ktoru som zaplatil ...som nemohol snad ocakavat , ze dostanem trojchodove menu. Let bol spolahlivy , bez meskania, batozinu nemerali, nevazili. Pri ceste spat sme mali dokonca este ranajky z hotela , vodu a dzusy , vsetko sme dostali na palubu lietadla, takze nam ani nechybalo kupovat jedlo v lietadle.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi 935j_nz.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Odlet z Krakova bol omeškaný. Priority bolo OK. Takisto Odlet z Tenerife bol oneskorený o 40 min. Tesne pred odletom bola zmenená brána z 33 na 14, čo wspôsobilo manší zmätok. Služby na palube OK. Stewardi OK.

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi Kirecuk.
Zrecenzované: 3. marca 2018

Let zrušený, kompenzácia žiadna, letecká spoločnosť neschopná zabezpečiť prepravu ani do cieľovej krajiny nie to ešte mesta po dobu nasledujúcich troch dní. Zle zle a zle

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi tanya7772015.
Zrecenzované: 2. marca 2018

Ryanairom lietame uz vela rokov a takmer vzdy ma odlet meskanie od 15 do 30 minut. Beriem to uz ako pravidlo pri tejto spolocnosti. Meskaniu malo zabranit ukladanie prirucnej batoziny do batozinoveho priestoru lietadla, ale asi to nepomohlo.
Sluzby v lietadle su klasicke nizkonakladove, za vsetko, co pozadujete, si aj priplatite. Beriem to ako samozrejmost od tejto spolocnosti, ked nieco chces, zaplat. Som ale spokojny, pretoze ceny leteniek su natolko nizke, ze nejake drobne na jedlo nie je problem minut. Ale ak za 0,3 litrovu plechovku piva si pytaju 5€, je to dost...
Letusky su vzdy mile, napomocne a usmievave. Velmi mily personal.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi Feriqe.