“Last”
Recenzia Ryanair

Zrecenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Lietam 6 až 8 × do roka touto spoločnosťou.Žiaden veĺký problém nikdy nenastal okrem občasného meškania odletu.Lety sú krátke časovo.Personál v lietadlách občas zábavný a sympatický,stále k dispozícií.Prílety tiež hodnotím za dobré.

Poďakujte používateľovi MarekC1032.
Napísať recenziuRecenzie (54 490)

Zrecenzované: 30. januára 2018

Az na to,ze let meskal,bol vcelku prijemny.Letusky boli ako vzdy mile,usmiate a ochotne.Letela som s touto spolocnostou uz viackrat a nikdy sa nic nestalo.Pokojna cesta.

Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Zrecenzované: 23. januára 2018

Napriek tomu, že som vedel, že letím s Ryanair, aj tak som bol sklamaný z podmienok počas letu. Pre ľudí vysokých 190cm sú lety s touto spoločnosťou katastrofa...sedadlá sú umiestnené tak blízko seba, že som sedel napnutý celé 3 hodiny bez najmenšej šance sa uvoľniť...ak som sa chcel uvoľniť a vysunul aspoň trošku jednu nohu do uličky, tak tam zase asi každých 20 minút pobehavali hore dole stewardi a ponúkali nezmyselný Tovar, ktorý si aj tak nikto nekupoval...a ešte to aj hlásili nahlas, takže aj takto rušili priebeh letu...skrátka ak si prajete maximálne rušený let, tak si vyberte spoločnosť Ryanair, aj keď je možno najlacnejšia.

Poďakujte používateľovi MartinS10800.
Zrecenzované: 13. januára 2018

Potreboval som sa dostať do Ríma, ale tento let som zvládol aj z Bratislavy, lebo som mal ponúknutý odvoz z letiska Ciampino. Inak je to beznádejné, lebo prílet o 23:30 sa vždy posunie na neskôr a dostať sa do mesta je hotové peklo. Ak si zarátate cenu ubytovania, už sa vám oplatí cestovať z Viedne

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
1  Poďakujte používateľovi francekk.
Zrecenzované: 28. decembra 2017

Som sklamany spoločnosťou Ryanair, Rok dopredu som si zabukoval let s poistenim straty a zrusenia rezervacie. Kedze sa situacia nasledne zmenila a nie sme schopny vycestovat zo zdravotnych dovodov ziadal som o zrusenie leteniek....Ano zrusia no peniaze nevratia aj ked mate poistenie ze ak by sa nieco stalo tak vam peniaze vratia. Pochopim ak by som let rusil pred odletom alebo nejaku casovu dobu pred odletom no ja ziadam o zrusenie leteniek 6 mesiacov pred odletom a spolocnost? Ze potvrdenie od lekara a poistovne a podobne .....pre boha to kde sme toto je co za spolocnost. Takto sa bohatne ......cisty zarobok 500 eur......Ryanair? Uz nikdy v zivote .....okradaci klamari a zlodeji.....

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
1  Poďakujte používateľovi Rs Q.